Odważne! Piękna gwiazda pokazuje, jak się masturbować. TYLKO DLA DOROSŁYCH!

2020-10-23 13:00 DECK
Martyna Kondratowicz
Autor: Instagram Martyna Kondratowicz

Jest piękna i bezpruderyjna! Martyna Kondratowicz (24 l.), gwiazda reality show „Hotel Paradise” zachęca kobiety do masturbacji. Celebrytka chce, aby przestał to być temat tabu, a kobiety nauczyły się w ten sposób poznawać swoje ciało i potrzeby. Co więcej, dzięki onanizowaniu się poprawią ukrwienie, a tym samym zwiększą wrażliwość swoich narządów.

Martyna Kondratowicz była gwiazdą stacji ESKA TV, a później wystąpiła w randkowym reality show „Hotel Paradise”. Okazuje się, że piękna celebrytka nie boi się odważnych rozmów o seksie i zachęca kobiety do zadowalania samych siebie.

- Stosowanie gadżetów seksualnych nie tylko może pomóc w poznaniu swojego ciała, ale również poprawia ukrwienie okolic intymnych, dzięki czemu łatwiej doznamy orgazmu same, jak i z partnerem - mówi Martyna na swoim kanale na YouTube.

Zobacz także: Magda Mołek odważnie o... CIP*E. Po odejściu z TVN zajęła się SEKSEM!

- Rozumiem, że wśród niektórych temat przyjemności budzi wiele emocji, niestety także tych negatywnych. Chciałabym bardzo odczarować tę tematykę i pokazać, że możemy mówić bez wstydu o masturbacji, seksie i seksualności. My kobiety często wymieniamy się spostrzeżeniami odnośnie kosmetyków, dlaczego by nie podejść tak samo do gadżetów erotycznych? Marzy mi się, żeby każda kobieta mogła otwarcie pogadać z przyjaciółkami o seksie i przyjemności z niego płynącej, a także o gadżetach erotycznych - podkreśla.

Celebrytka pokazuje nawet różne rodzaje wibratorów i podpowiada, jak ich używać.

Jej znajomość tematu wskazuje, że wszystkie, o których mówi, osobiście przetestowała.

Zobacz także: Gwiazda "Klanu": Seks na pierwszej randce to nie grzech!

Najnowsze