Piękna gwiazda TVN w szpitalu. Była bezradna, fani gotowi do pomocy. To zdjęcie wzbudziło niepokój

2021-03-08 10:39 ksz
Piękna gwiazda TVN w szpitalu. Poprosiła fanów o pomoc
Autor: Instagram

Gwiazda TVN apelowała do fanów o pomoc. Klaudia El Dursi, gospodyni show "Hotel Paradise", zamieściła w sieci niepokojące zdjęcie ze szpitala. Następnie odezwała się do internautów na filmiku, gdzie było widać wyraźnie, jak bardzo jest zdenerwowana. Gwiazda znajduje się z rodziną na Zanzibarze. Tam doszło do nieszczęścia. Jak zakończyła się interwencja fanów? Sprawdź to.

Gwiazda znana z programu "Hotel Paradise" skorzystała z mediów społecznościowych, aby szukać pomocy. Klaudia El Dursi to gospodyni show. Znajduje się na Zanzibarze, gdzie kręci kolejne odcinki programu. Na plan zabrała swoją rodzinę - partnera oraz dwóch synów. Gwiazda przestraszyła fanów publikując zdjęcie ze szpitala. Następnie nagrała filmik, na którym zdenerwowana poprosiła fanów o pomoc. Podkreśliła, że to pilne i chodzi o pomoc w zdobyciu biletów na lot z Zanzibaru do Polski. Po jakimś czasie, w pełnym makijażu, wystąpiła z wyjaśnieniami. Jeden z jej synków zachorował, a El Dursi chciała, jak najszybciej wrócić z nim do Polski, aby dziecko było pod okiem polskich specjalistów. Klaudia El Dursi okazała wdzięczność fanom, którzy licznie zgłaszali się, aby jej pomóc. Sytuacja jest już opanowana - uspokoiła na Instagramie.

Edyta Herbuś ma na palcu pierścionek zaręczynowy. Mówi o szczęściu, dzieciach i swoim biznesie
Piękna gwiazda TVN w szpitalu. Poprosiła fanów o pomoc
Autor: Instagram Klaudia El Dursi w szpitalu

Kim jest Klaudia El Dursi?

Klaudia El Dursi jest modelką i osobowością telewizyjną. Była "wodzianką" u Kuby Wojewódzkiego, pojawiła się również w "Top Model. Zostań modelką". Na castingu jako jedyna ze wszystkich uczestników otrzymała Złoty Bilet, a ostatecznie w show zajęła wysokie piąte miejsce. Uwagę zwraca jej oryginalna uroda. Wiele osób twierdzi, że nie jest Polką. I to pół prawdy - jej mama pochodzi z naszego kraju, ale tata El Dursi pochodzi z Libii. Klaudia ma dwoje dzieci - Dawida oraz Jasia. Drugiego syna ma ze swoim obecnym partnerem, z którym związana jest już od kilku lat. 

Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze