Piękna gwiazda TVP znowu wolna. Przejechała się po byłym partnerze tak, że poszło mu w pięty

2020-11-21 17:50 kaja
Anna Popek wstrząsnęła tragiczną wiadomością. Bliska osoba pod respiratorem
Autor: AKPA

Gwiazda TVP, Anna Popek powiedziała "dość" i zabrała głos w sprawie swojego życia uczuciowego. W mediach już od pewnego czasu pojawiły się plotki, jakoby "ulubienica Kurskiego" rozstała się ze swoim partnerem fotografem Tomaszem Krupą, pomimo że jeszcze niedawno para miała planować ślub. Popek odniosła się do tych informacji i potwierdziła, że jest ponownie wolna.

Anna Popek raczej nie należy do osób, które o swoim prywatnym życiu chętnie opowiadają przez kamerami. Gwiazda TVP w 2011 roku rozwiodła się ze swoim mężem Andrzejem Popkiem, po przeszło 16 latach małżeństwa. Od jakiegoś czasu Popek spotykała się z fotografem Tomaszem Krupą, para miała nawet planować wspólną przyszłość i ślub.

Zobacz także: Blanka Lipińska wkurzona na Ewę Minge. Padły mocne słowa. Co tak zbulwersowało byłą partnerkę Barona. Dlaczego puściły jej nerwy?

W mediach w ostatnim czasie pojawiły się spekulacje, że para nie jest już razem. Anna Popek potwierdziła te informacje i przekazała, że relacja ta okazała się pomyłką, a jej były nawet po zerwaniu przysparzał wiele problemów.

Sprawdź również: Danuta Martyniuk w NATURALNYM futrze od "Królowej życia". W komentarzach burza

- Chcę potwierdzić fakt, że opisywana relacja to przeszłość - deklaruje na Instagramie Anna Popek. Jak złośliwie skomentował tę sytuację mój znajomy, był to spóźniony błąd młodości. No cóż, czasem i tak się zdarza. Jednak w związku z tym, że dochodzą mnie słuchy o powoływaniu się przez tę osobę na wciąż aktualne kontakty ze mną, oświadczam, że ani prywatnie, ani zawodowo, ani towarzysko nic mnie z panem Tomaszem nie łączy. Powoływanie się na mnie będzie nadużyciem. Sądzę jednak, że w przyszłości fakt taki nie będzie miał już miejsca - napisała w mediach społecznościowych dziennikarka.

Morawiecki wprowadził nowe obostrzenia