Piękna pogodynka zakochana! Jej wybranek jest znany w sieci

2020-01-13 13:36 rr
Piękna pogodynka zakochana
Autor: Akpa Piękna pogodynka zakochana

Piękna pogodynka TVN znalazła nową miłość! Dorota Gardias (40 l.) od pewnego czasu spotyka się z tajemniczym Dawidem. Mężczyzna, choć prowadzi bardzo popularne konto na Instagramie, stroni od mediów i bardzo ceni swoją prywatność.

W życiu Doroty Gardias pojawił mężczyzna, u boku którego codzienność nabrała rumieńców. Nowym partnerem gwiazdy TVN jest tajemniczy Dawid. Choć cieszy się on ogromną popularnością w sieci, to unika pokazywania twarzy i bardzo chroni swoją prywatność. - Dawid jest skromnym chłopakiem. Nie interesuje go show-biznes i w ogóle nie chce funkcjonować w mediach - powiedział informator "Party". Dorota Gardias i Dawid poznali się cztery miesiące temu, ale nie chwalą się swoim uczuciem w mediach społecznościowych.

Kim jest nowy partner Doroty Gardias?

Nowy chłopak Doroty Gardias jest właścicielem konta na Instagramie Żurnalista.pl. W dorobku mężczyzny znalazło się także kilka książek m.in. "Pamiętnik", "Miłość po prostu", "ŚĆ", "Sny_z_Bournemouth | EP". Sporą popularnością cieszą się także zaprojektowane przez niego bluzy z minimalistycznym napisem "miło(ść)".

Wyświetl ten post na Instagramie.
Spoko? Post udostępniony przez Żurnalista.pl (@zurnalistapl)
Najnowsze