Piękność z Top Model i gwiazdor The Voice zostaną rodzicami. Szatan i Szemplińska nie kryją zachwytu

Gabriela Pacholarz z Top Model i Tadeusz Seibert z The Voice of Poland
Autor: Instagram Gabriela Pacholarz z "Top Model" i Tadeusz Seibert z "The Voice of Poland"

Prawdziwe baby boom w świecie gwiazd! Gabriela Pacholarz z "Top Model" i Tadeusz Seibert z "The Voice of Poland" spodziewają się dziecka. Para jest już zaręczona. Gabriela pokazała zdjęcia z ciążowymi krągłościami na plaży. Uczestniczka "Top Model" próbowała swoich sił również w innym show TVN. Historia poznania tej pary jest równie interesująca. Wcześniej połączyła ich wspólna pasja. Piękność z "Top Model" napisała wzruszający post o byciu mamą.

Gabriela Pacholarz uczestniczyła w drugiej edycji "Top Model". Jej partnerem jest Tadeusz Seibert, finalista dziesiątej edycji "The Voice of Poland". Gabriela i Tadeusz poznali się 16 lat temu na jednym z konkursów wokalnych! Zakochani są już zaręczeni. Rozpoczął się ważny etap w ich związku, bowiem para spodziewa się dziecka. Gabriela pokazała ciążowe krągłości na plaży. Napisała piękne słowa o macierzyństwie:

Czekałam na to całe swoje życie. I dziś jestem najszczęśliwsza pod słońcem. Tak! Będę mamą.

Wśród komentarzy Internautów pojawiły się gratulacje od Alicji Szemplińskiej i Rafała Szatana: - Cudni!! Bardzo Wam gratuluje!

Doda rozstała się z mężem

Gabriela Pacholarz po "Top Model" próbowała swoich sił w show "Mistrzowskie cięcie" i chciała zostać fryzjerką, co jej się ostatecznie udało. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze