Pisarka twierdzi, że miała objawy koronawirusa i wyleczyła się w domu. Sprawdź, jak

2020-04-08 17:35 rr
Pisarka twierdzi, że miała objawy koronawirusa i wyleczyła się w domu
Autor: East News Pisarka twierdzi, że miała objawy koronawirusa i wyleczyła się w domu

J. K. Rowling (55 l.) twierdzi, że miała objawy koronawirusa. Autorka "Harry'ego Pottera" oznajmiła, że udało jej się wygrać z chorobą, gdyż stosowała sposób, który polecił jej znajomy lekarz.

Popularna pisarka J. K. Rowling wyznała w mediach społecznościowych, że miała objawy koronawirusa. W poście na Twitterze twierdzi, że wrócić do zdrowia pomogła jej specjalna technika oddechowa. - Proszę, obejrzyjcie dokument z Queens Hospital wyjaśniający, jak złagodzić objawy oddechowe. Przez ostatnie 2 tygodnie miałam wszystkie objawy C19 (które nie zostały poddane testowi) i zrobiłam to za radą doktora męża. W pełni wyzdrowiałam, a ta technika bardzo mi pomogła. (...) Definitywnie wyzdrowiałam i chciałam się podzielić technikami, które są polecane przez lekarzy. Nic nie kosztują, nie mają efektów ubocznych, a mogą pomoc wam/waszym najbliższym, tak jak pomogły mi. Bądźcie bezpieczni - napisała J. K. Rowling na Twitterze.

Technika oddechowa stosowana przez J. K. Rowling polega na powtarzaniu dwukrotnie serii pięciu głębokich wdechów i szóstym bardzo mocnym odkaszlnięciu (zasłaniając przy tym usta).

Polak wygrał walkę z koronawirusem w USA. Zdradza SZOKUJĄCE szczegóły choroby

Super Raport 7.04 - Goście: Władysław Kosiniak-Kamysz, Krzysztof Gawkowski, Marcin Kierwiński, Igor Tuleya

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze