Plejada gwiazd na gali Skrzydła Ekologii 2021

2021-08-05 0:38
Gwiazdy na Gali Skrzydła Ekologii
Autor: Materiały prasowe

W hotelu Mercure Wiązowna Brant odbyła się uroczysta Gala Skrzydła Ekologii 2021. Jest to pierwsza edycja plebiscytu, której celem jest docenienie gwiazd, które swoją postawą angażują się w działania proekologiczne i na co dzień dbają o dobro planety.

Laureatami nagrody Skrzydła Ekologii 2021 zostali: Beata Sadowska, Beata Pawlikowska, Anna Dec, Daria Ładocha, Anna Powierza, Aldona Orman, Alżbeta Lenska, Laura Łącz, Monika Dryl, Jakub B. Bączek, Joanna Opozda, Weronika Rosati, Grażyna Wolszczak oraz Marek Kaliszuk.

Uroczystą Galę poprowadził Jakub Wesołowski, a jej pomysłodawcą jest Mateusz Wróbel. Laureatkom i Laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej chęci i motywacji do propagowania działań proekologicznych wśród społeczeństwa!

Nagrodzeni doskonale wiedzą jak ważne jest dobro naszej planety. Znani i lubiani starają się zatem świecić przykładem w sprawach związanych z ekologią, choć nie zawsze bywa to łatwe, gdyż żyjemy w czasach szeroko pojętego konsumpcjonizmu. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE