Plejada polskich gwiazd w charytatywnym singlu "Razem". Będzie hit?

2020-05-29 11:19 dav
Polskie gwiazdy w utworze Razem
Autor: YouTube Polskie gwiazdy w utworze "Razem"

Polskie gwiazdy połączyły siły i nagrały wspólnie utwór "Razem". Co ważne, nie jest to kolejna „covidowa” produkcja, lecz utwór z potencjałem, niosący głębsze, ponadczasowe przesłanie, który ma szansę stać się hitem jak chociażby wykonana przed laty piosenka "Pokonamy falę".

Piosenka „Razem” to pierwsza odsłona akcji „Razem Robimy Dobro”. RRD obejmie cykl wydarzeń promocyjnych: koncertów, spotkań online, challenge w mediach społecznościowych oraz wywiadów, a wszystko po to, by krzepić serca i zarażać pozytywną energią oraz pasją do dobra.

Polscy aktorzy dziękują za walkę z koronawirusem. Razem wykonali utwór Młynarskiego

Zarówno tekst, jak i skład wykonawczy podkreślają ideę wspólnoty ponad podziałami. Proste słowa „Warto razem trzymać się” brzmią z nieprawdopodobną mocą wyśpiewane przez takich artystów, jak: Roksana Węgiel, Zuza Jabłońska, Natalia Zastępa, Patrycja Markowska, Małgorzata Ostrowska,  Urszula, Żelka, Adam Wolski (Golden Life), Artur Gadowski (IRA), Grzegorz Kupczyk (CETI), Felicjan Andrzejczak, Andrzej Krzywy (De Mono), czy Staszek Karpiel-Bułecka. Słowa i tekst napisali: Michał Pietrzak oraz Juliusz Kamil.

Dochód ze sprzedaży utworu zostanie przeznaczony na doposażenie oddziałów rehabilitacyjnych Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

Super Raport 28 V (goście: Biedroń, Sośnierz)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Najnowsze