Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Wszyscy czekali na przemówienie żony. Nie dała rady, przed mikrofonem wystąpił menadżer

2021-04-10 13:55 Sara Osiecka
Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Nabożeństwo żałobne w łódzkiej archikatedrze
Autor: PIOTR MOLĘCKI/ EAST NEWS Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Nabożeństwo żałobne w łódzkiej archikatedrze

Podczas pogrzebu Krzysztofa Krawczyka przemawiał między innymi Daniel Olbryski i minister kultury Piotr Gliński, odczytano list prezydenta Andrzeja Dudy. Wiele osób czekało zwłaszcza na przemowę żony artysty, Ewy Krawczyk. Ta jednak nie stanęła przed mikrofonem.

Małżonka piosenkarza nie zdecydowała się jednak na zabranie głosu podczas uroczystości. Zamiast niej głos zabrał w imieniu swoim i jej Andrzej Kosmala, który od lat nie tylko był managerem artysty, ale też był jego przyjacielem. Jego przemowa wyciska wszystkie łzy.

Zobacz: Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Wdowa całuje trumnę. Widok, który rozrywa serca... [RELACJA]

- Kochany Krzysztofie, nie chciałem zabierać głosu w tej trudnej chwili, byłem przecież przy tobie człowiekiem drugiego planu. Jesteś w moich myślach, wspomnieniach, modlitwie i w piosenkach, które tworzyliśmy wspólnie przez 47 lat. Poprosiła mnie jednak twoja ukochana żona Ewa, bym powiedział w tym momencie kilka słów których ona nie ma siły dziś w tej ciężkiej dla niej chwili powiedzieć. Prosiła mnie bym powiedział krótko: "Nie żegnaj, lecz do widzenia” – powiedział.

Zobacz: Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka. Nagle na mszy biskup zwrócił się wprost do wdowy. Zalała się łzami [ZDJĘCIA]

Wdowa w wyraźnym smutkiem na twarzy wysłuchała tych słów.

Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze