Pokłócone kuracjuszki "Sanatorium miłości" w jednej drużynie! Halinka i Jadzia wystąpiły razem w "Familiadzie" [GALERIA]

2021-04-04 16:00
Halinka i Jadzia z Sanatorium miłości wystąpiły razem w Familiadzie
Autor: AKPA

Uwielbiani przez widzów uczestnicy "Sanatorium miłości 3" powrócili na antenę Telewizji Polskiej! W świąteczny weekend wyemitowany został specjalny odcinek "Familiady", w którym to wystąpili przeciwko sobie znani seniorzy. W studiu zobaczyć można było również Jadwigę I Halinę, których relacja wzbudzała emocje długo po finale trzeciego sezonu "Sanatorium miłości".

Królowe Turnusu trzeciej edycji "Sanatorium miłości" znowu pojawiły się razem na ekranie! W trakcie trwania programu kuracjuszki nawiązały wyjątkową więź, której kontynuowanie zapowiadały ze łzami w oczach. Razem zawładnęły turnusem na tyle, by ostatecznie wspólnie zasiąść na tronie - towarzyszył im natomiast Król Zdzisław. Po finale doszło jednak do nieoczekiwanego zwrotu akcji, przez który oczy widzów bacznie obserwowały zmagania pań w wielkanocnej odsłonie "Familiady".

PRZYPOMNIJ SOBIE: Koniec wielkiej przyjaźni pomiędzy Jadzią a Halinką z "Sanatorium miłości"?! Padają mocne oskarżenia. Takiego rozwoju spraw nikt się nie spodziewał

Czy między byłymi przyjaciółkami wciąż jest chemia?

Konflikt pomiędzy paniami wybuchł po jednej z wypowiedzi Haliny. Słowa dotychczasowej przyjaciółki na tyle zabolały Jadwigę, że pomiędzy paniami doszło do ostrej wymiany zdań w sieci. Okazało się, że wspomniana w jednym z naszych artykułów sprzeczka (sprawdź link wyżej) wydarzyła się w czasie, w którym prawdopodobnie nagrywano świąteczny odcinek teleturnieju "Familiada". Czy cała sytuacja wpłynęła na byłe przyjaciółki? Sami oceńcie! Na zdjęciach w naszej galerii widać, że panie raczej utrzymywały dystans. Czy to prawdziwy koniec wielkiej przyjaźni?

SPRAWDŹ TEZ: Co oni jej zrobili?! Fani "Sanatorium miłości" oburzeni. Rezultat końcowy nie przypadł im do gustu! "Powinni się wstydzić"

"Sanatorium miłości 3" w "Familiadzie" - kto wystąpił?

W wielkanocnym odcinku teleturnieju "Familiada" wystąpiły dwie drużyny! Panie reprezentowały Halina Jaksa, Krystyna Wolfat, Jadwiga Schwebs-Kostkiewicz, natomiast w drużynie panów zagrali Antoni Andrzej Kuna, Edward Kubacki, Zdzisław Wasiak.

Trzeci sezon "Sanatorium miłości". Nowi bohaterowie i miejsce
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE