Tego nikt się nie spodziewał! Żona Wiśniewskiego dała popalić niemiłej internautce! Takiej jej nie znacie

2021-03-15 18:32 wp
Michał Wiśniewski
Autor: Instagram Michał Wiśniewski

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski są razem już dwa lata. Para wzięła ślub, a niedawno zakochani powitali na świecie synka Falco Amadeusa. Mimo upływu czasu, wciąż są w siebie wpatrzeni jak w obrazek. Romantycznym zdjęciem z drugiej rocznicy, piąta żona lidera Ich Troje podzieliła się na Instagramie. Pojawiło się mnóstwo komentarzy... nie tylko pozytywnych. Tego nikt się nie spodziewał! Pola Wiśniewska dała popalić niemiłej internautce. Takiej jej nie znacie!

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski są razem już dwa lata! Po burzliwym związku lidera Ich Troje z Dominiką Tajner, muzyk znalazł szczęście u boku nowej ukochanej. Pola i Michał doczekali się nawet potomstwa. To Falco Amadeus, który przyszedł na świat kilka tygodni temu i jeszcze bardziej połączył małżonków.

ZOBACZ: Publicznie chwycił ją za PUPĘ i wyznał miłość. Wiśniewski chwali się piątą żoną. Ale romantycznie!

Mimo, że są ze sobą już dwa lata, czym pochwaliła się na Instagramie Pola, wciąż niewiele o niej wiadomo. Nie jest związana z show biznesem, jednak dzięki mężowi zyskuje coraz większe grono fanów. Pod jej najnowszym zdjęciem pojawiła się lawina komentarzy i "lajków". Żona Wiśniewskiego napisała: - Niezmiennie od dwóch lat szalejemy za sobą. Niestety, nie wszystkie opinie internautów były przychylne, co nie do końca spodobało się mamie małego Falco.

Pola Wiśniewska dała popalić niemiłej fance

Jedna z "fanek" Poli Wiśniewskiej napisała: - Nie pojmuję, skoro tak super, to po co taka pokazówka...  Życzę szczęścia, ale w zaciszu domowym. Pozdrawiam. Ukochana lidera Ich Troje nie była obojętna! Tego nikt się nie spodziewał, dała popalić niemiłej internautce. Takiej na pewno jej nie znacie! Odpowiedziała:

NIE PRZEGAP: Padniecie, gdy przeczytacie, co Ida Nowakowska twierdzi o polskich imionach! "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

- Instagram do tego służy, do dzielenia się z innymi tym, czym chcemy. Robi to znaczna większość użytkowników: ja, sąsiadka, pani ze sklepu itp. Jeśli nie jesteś w stanie tego pojąć to nie obserwuj i nie komentuj - skwitowała dosadnie Pola.

Mocny komentarz?

Michał Wiśniewski - żony i dzieci

Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski ma już czworo dzieci: Fabienne (17 l.) i Xaviera (18 l.) ze związku z tancerką Martą "Mandaryną" Wiśniewską (42 l.) oraz Etiennette (13 l.) i Vivienne (12 l.) z małżeństwa z piosenkarką Anią Świątczak (43 l.). Teraz do dużej rodziny gwiazdora dołączył malutki Falco Amadeus ze związku z Polą Wiśniewską.

Pola Wiśniewska odpowiada fance
Autor: Instagram Pola Wiśniewska odpowiada fance
Fabienne Wiśniewska - najstarsza córka Michała Wiśniewskiego
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze