Policja w restauracji Gessler. Klienci w opałach. Zobacz nagranie

2021-01-16 22:30 ksz
Samowola w restauracji Magdy Gessler. Policja wylegitymowała klientów. Zobacz nagranie
Autor: Instagram

Jedna z restauracji biorących udział w programie Magdy Gessler "Kuchenne rewolucje" narobiła gwieździe kłopotów z prawem! Restauracja "Schronisko Smaków" z Bukowiny Tatrzańskiej ogłosiła otwarcie lokalu. Magda Gessler stanowczo podkreśliła, że nie ma z tą decyzją nic wspólnego. Właściciele nie skonsultowali z nią swojego zamiaru. Na ponowne otwarcie lokalu przyszedł tłum - tuż za klientami pojawiła się policja. Zobacz nagranie z akcji.

Magda Gessler uratowała już wiele restauracji przed zamknięciem. Nowy sezon "Kuchennych rewolucji" reklamowany jest w niecodzienny sposób. Zobacz, jak Magda Gessler pozuje niczym słynna kobieta z GOŁYMI piersiami.  Niestety restauratorka musiała zabrać głos w aferze wywołanej przez właścicieli lokalu "Schronisko Smaków", który sygnowany jest jej nazwiskiem. Restauracja z Bukowiny Tatrzańskiej ogłosiła za pośrednictwem Facebooka otwarcie lokalu mimo obostrzeń covidowych: - Dołączamy do Veta i jako jedna z największych restauracji na Podhalu dajemy sygnał pozostałym do zrobienia tego samego! Szybko okazało się, ze Gessler nie miała o niczym pojęcia. Była oburzona zachowaniem właścicieli. Zobacz jej wypowiedź dla "Super Expressu".  Do ponownego otwarcia jednak doszło i do lokalu zaczął nadciągać tłum klientów. Spotkała ich za to kara. Do restauracji przyszła również grupa pięciu policjantów w towarzystwie dwóch urzędniczek sanepidu. Sytuację relacjonowali na żywo dziennikarze "Tygodnika Podhalańskiego". Zobacz wideo. 

ZOBACZ TO:Piasek klnie jak szewc! Skruszony wytłumaczył skandal na swoich urodzinach. Było o Nergalu i marihuanie!

Co się stało z twarzą Magdy Gessler?! Reakcje ludzi wgniatają w fotel
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze