Półnaga Herbuś medytuje na balkonie. Pokazała seksowne ciało [ZDJĘCIE]

2020-04-06 16:35 TUMM
Edyta Herbuś
Autor: www.instagram.com/edytaherbus

Edyta Herbuś (39 l.) ma piękne ciało i chętnie je pokazuje. Aktorka i tancerka zamieściła na swoim Intagramie zdjęcie, na którym ćwiczy jogę. Robi to jedynie w stroju kąpielowym. Mimo koronawirusa postanowiła wyjść na słońce.

Co chwilę dowiadujemy się o nowych osobach zarażonych koronawirusem. Stresujemy się, martwimy i zastanawiamy co przyniesie jutro. W tym trudnym czasie powinniśmy spróbować się wyciszyć i zrelaksować. Właśnie z takiego założenia wychodzi Edyta Herbuś. Gwiazda serialu "Klan" oddała się medytacji i rozciąganiu. 

Aktorka i tancerka, którą poznaliśmy dzięki "Tańcu z gwiazdami" zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie podczas zajęć z jogi. Edyta znalazła sobie wyjątkowe miejsce w swoim mieszkaniu, czyli balkon, na którym znajduje się wiele roślin. 

Herbuś rozłożyła na środku dywanik i oddawała się medytacji. Fani byli zachwyceni, bowiem Edyta rozciągała się w dwuczęściowym stroju kąpielowym. 

"Dzień dobry. W mojej rajskiej krainie, joga w pełnym rozkwicie :) Ciało, dusza, umysł, radość ... HARMONIA. Moje psiaki uwielbiają, kiedy jestem z nimi, kiedy tak naprawdę JESTEM" - napisała pod fotografią. 

Najnowsze