Półnaga Katarzyna Grochola BARASZKUJE w basenie. Odważne zdjęcie!

2020-08-12 8:50 wp
Półnaga Katarzyna Grochola BARASZKUJE w basenie. Odważne zdjęcie!
Autor: Instagram @katarzynagrochola_official Półnaga Katarzyna Grochola BARASZKUJE w basenie. Odważne zdjęcie!

Katarzyna Grochola (63 l.) od dwóch lat jest szczęśliwą żoną muzyka Stanisława Bartosika (65 l.). Mama popularnej Doroty Szelągowskiej (40 l.) po latach odnalazła szczęście w miłości! Dziś, pisarka śmiało pokazuje ukochanego w sieci, ale tego jeszcze nie było! Półnaga Katarzyna Grochola baraszkuje w basenie. Zobacz odważne zdjęcie!

Katarzyna Grochola od dawna prowadzi konto na profilu instagramowym. Autorka głośnej powieści "Nigdy w życiu!" pokazuje tam między innymi swoje życie prywatne. Oprócz zdjęć ze spacerów, relacji z pracy czy wakacji, Grochola chętnie chwali się ukochanym mężem Stanisławem Bartosikiem! Mężczyzna jest w nią wpatrzony jak w obrazek i jak sama przyznała w jednym z wywiadów dla Plejady "nam ten ślub nie był do niczego potrzebny". Ich miłość kwitnie nawet bez obrączek na palcu! Doskonale pokazuje to odważne zdjęcie pisarki, którym pochwaliła się w sieci!

Katarzyna Grochola o chodzeniu do kościoła: "I ja się do tego zmuszam"

Półnaga Katarzyna Grochola baraszkuje w basenie

Półnaga Katarzyna Grochola wraz z ukochanym baraszkuje w basenie! Pisarka pokazała fanom zdjęcie z wakacji, na którym mocno przytula się do Stanisława. Na odważnym zdjęciu para całuje się w swoich objęciach. Nic dziwnego, nie od dziś wiadomo, że pisarka jest gorąca i nie straszne jej pikantne historie! Gwiazda postanowiła podpisać zdjęcie krótkim wyjaśnieniem: - Mam wakacje dzięki córeczce!!! Jak ja się cieszę!!! Bądźcie zdrowi i szczęśliwi! Trzeba przyznać, że o takich wakacjach każdy chyba marzy! Sami zobaczcie, jak Grochola baraszkuje w basenie:

Najnowsze