Polska modelka podbija świat! Jest na czym oko zawiesić! Seksowne zdjęcia celebrytki!

2021-05-07 1:33 pam
Iza Motyl - polska modelka, którą zachwyca się świat
Autor: Materiały prasowe

Iza Motyl zwana w środowisku Izunia Motyl wyjechała z Polski w wieku 9 lat do Londynu. Poszła do szkoły i okazało się, że teraz lepiej mówi po angielsku niż po polsku. Chociaż wzięła sobie za punkt honoru i ćwiczyła bardzo pilnie ojczysty język. W Londynie skończyła ekonomię na uniwersytecie, ale nigdy nie pracowała w zawodzie. Jako nastolatka zaczęła reklamować bieliznę i pończochy znanych marek na całym świecie. Z czasem zlecano jej sesje dla luksusowych magazynów.

Iza wyspecjalizowała się w modelingu zmysłowej, seksownej bielizny i strojów kąpielowych, gdzie prezentowała swoje nieskazitelne ciało. Zwróciła uwagę znanych fotografów. Wiele pracowała i nadal to robi, aby mieć idealną figurę do zdjęć. Zaprocentowało to w jej życiu. W końcu dostała rozkładówkę w Playboyu czeskim i słowackim, a w tym roku jest w kalendarzu tego magazynu dla Panów. To duży sukces do modelki, bo już od wielu lat jest na tym rynku. Mieszka w Londynie, chociaż pracuje na całym świecie. Jest w ciągłej podróży. Postanowiła porzucić jednak Anglię i przeprowadzić się do Polski.

- Nie czuję się tam bezpiecznie. Jest o wiele gorzej niż to było kilkanaście lat temu. Chcę wracać do siebie. Zdecydowałam, że osiądę w Poznaniu i to miasto będzie bazą wypadową do mojej pracy modelki - zapowiada Izunia.

Rafał Brzozowski zaprasza do oglądania Eurowizji 2021
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze