Polska modelka z Playboya zaręczona. Jej narzeczony to były partner byłej żony Dariusza K.

2020-07-04 20:56 wp
Polska modelka z Playboya zaręczona
Autor: AKPA Polska modelka z Playboya zaręczona

Polska modelka znana z "Playboya" zaręczona! Monika Pietrasińska oznajmiła światu, że wychodzi za mąż. Jej narzeczony to Paweł, były partner Izabeli Adamczyk, czyli byłej żony Dariusza K. Trzeba przyznać, że ukochany Pietrasińskiej ma gest! Modelka dostała gigantyczny pierścionek.

Monika Pietrasińska zaręczona! Fotomodelka, która pozowała m.in. dla "Playboya" przyjęła gigantyczny pierścionek od swojego ukochanego. Romantyczne chwile miały miejsce w Chorwacji. To właśnie tam, fotomodelka powiedziała "tak". Wydarzeniem podzieliła się z internautami publikując zdjęcie na swoim profilu instagramowym: - It’s happened.. (ang. Stało się)Widać, że Pietrasińska jest przeszczęśliwa i zupełnie niczego się nie spodziewała!

Jej narzeczony to były partner byłej żony Dariusza K.

Jak się okazuje, partnerem modelki z "Playboya" jest mężczyzna o imieniu Paweł. To były partner Izabeli Adamczyk. Kobieta była żoną Dariusza K. Mężczyzna został skazany za potrącenie kobiety pod wpływem narkotyków. Monika Pietrasińska niezbyt często pokazuje fotografie swojego ukochanego Pawła. Myślicie, że teraz to się zmieni?

Wyświetl ten post na Instagramie.
It’s happened.. #engagement Post udostępniony przez ONE&ONLY Official Insta (@monika_pietrasinska)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Gentlemen first. #love Post udostępniony przez ONE&ONLY Official Insta (@monika_pietrasinska)
Najnowsze