Polski raper zaplanował swoją śmierć? Pisał na narkotykowym forum. "Przerażenie, wstręt, smutek i żal"

2019-10-23 10:10 rr
Raper Zioło
Autor: Facebook/ZioloZiolo/ Raper Zioło

Raper Zioło (30 l.) był bardzo aktywnym użytkownikiem sieci. Przed śmiercią mężczyzna umieszczał na forum narkotykowym wpisy budzące "przerażenie, wstręt, smutek i żal". Jeden z użytkowników sieci stwierdził, że muzyk zaplanował swoją śmierć.

W poniedziałek media obiegła informacja o śmierci rapera Zioła. Powtarzana przez fanów plotka głosi, iż mężczyzna popełnił samobójstwo. Odejście muzyka wstrząsnęło środowiskiem hip-hopowym. Na jednym z internetowych forów pojawił się wpis mówiący o tym, iż artysta zaplanował swoją śmierć. – Przecież to, że tak się to skończy było oczywiste dla każdego kto go znał osobiście. Także wylewajcie łzy nie znając człowieka, heh. Nie będę nic o nim złego pisał, ale on to zaplanował sobie najpewniej już 2 dni temu, wszystko na to wskazuje. Jego aktywność na social media. Także żaden wypadek (...) – twierdzi user Sprawdzone_info na stronie Hyperreal.info.

Na stronie Hyperreal.info znajduje się największa baza informacji o substancjach psychoaktywnych. To tam też pojawiła się jedna z pierwszych informacji o śmierci muzyka. - Podobno @zioloziolo nie żyje. Podobno się powiesił. Podobno, podobno. Jak dowiem się czegoś konkretnego, to dam znać, na razie stójmy przy "podobno" – poinformował wczoraj użytkownik STR88. Po pewnym czasie informację tą potwierdzili inni użytkownycy forum.

Zioło pisał na forum narkotykowym

Zioło od kilku lat był aktywnym użytkownikiem forum Hyperreal.pl. Dzielił się tam z innymi internautami swoimi narkotykowymi doświadczeniami i służył wiedzą. Często wypowiadał się w wątku "Morfina i heroina". – Lektura postów @zioloziolo na narkotykowym forum budzi przerażenie, wstręt, smutek i żal. Nigdy się w to nie wpier**lajcie. Nigdy – skomentował aktywność muzyka na forum Politolog na Rapie.

Najnowsze