Popek ponownie zostanie ojcem! Będzie miał syna. News "Super Expressu"

2018-04-18 5:00 EM|Sbb

Wielka radość w domu Pawła Mikołajuwa (40 l.), czyli słynnego "Popka". Kontrowersyjny artysta z wytatuowanymi gałkami ocznymi i bruzdami na twarzy znów zostanie ojcem. - Będę miał syna. Już układam grafik pod małego - "Popek" tylko "Super Expressowi" ujawnia rodzinną tajemnicę.

Mamą chłopca jest partnerka "Popka" - Kasia. Są razem od 10 lat, poznali się na emigracji w Anglii i mają 8-letnią córkę - Julkę. - Syn urodzi nam się na przełomie lipca i sierpnia - zdradza artysta. - Imię? Jeszcze nie wiem. Może Paweł junior? - zastanawia się głośno. Wiele wskazuje na to, że narodziny drugiego dziecka to niejedyna rewolucja w życiu "Popka". Nie dalej jak miesiąc temu artysta zadeklarował przed kamerami w "Tańcu z gwiazdami", że wkrótce ożeni się z Kasią i dziękował jej za to, że wytrzymała z nim tyle lat! Dziewczyna rzeczywiście nie miała łatwo.

- Dwa razy się stoczyłem, z artysty i ze sportowca stałem się alkoholikiem i narkomanem. I pomyśleć, że wcześniej alkoholu się brzydziłem. Owszem, lubiłem sobie zapalić trawkę. Dopiero gdy zamieszkałem w garażu pod Londynem, zakochałem się w muzyce i alkoholu. Wierzyłem, że otwiera on we mnie demony odpowiedzialne za odwagę do pisania tekstów. A później to przeszło w psychozę i zero kontroli - wyznał niedawno w wywiadzie.

Teraz jego życie wygląda zupełnie inaczej. Razem z Kasią i Julką opuścił Wyspy Brytyjskie i zamieszkał na warszawskim Wilanowie. "Taniec z gwiazdami" odsłonił jego inne, łagodniejsze oblicze, a nawet talent do tańca!

Najnowsze