Jakub i Anna z "Rolnik szuka żony" SIĘ ROZSTALI! Internauci mają do niej pretensje

2020-01-26 14:06 PMar
Ania i Jakub z Rolnik szuka żony
Autor: Instagram Ania i Jakub z "Rolnik szuka żony"

Jedną z najpopularniejszych par szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" była ta, którą tworzył Jakub i Anna. Ich uczucie szybko przerodziło się w poważny związek i para postanowiła dalej być ze sobą po zakończeniu programu. Ba! W niedawnym wywiadzie kobieta zdradziła, że myślą o tym, żeby wspólnie zamieszkać. Niestety, w sobotni wieczór na swoim Instagramie poinformowała ona, że sytuacja diametralnie się zmieniła. Para, ku rozpaczy fanów, postanowiła się rozstać. Niektórzy internauci wydali już wyrok, jako winną tej sytuacji czyniąc właśnie Annę.

Jakubowi i Annie udało się w programie do siebie zbliżyć na tyle, że pod jego koniec otwarcie deklarowali już wspólne plany na przyszłość. W niedawnym wywiadzie Ania zdradziła, że Jakub odwiedza ją często w Poznaniu: - Na razie nie mieszkamy razem, choć pewne plany snujemy. Nie potrzebuję wielkich fajerwerków. Frajdą jest zwykłe wyjście do kina, na spacer z moimi chłopakami.

Niestety, choć wcześniej Anna zasypywała swój profil na Instagramie zdjęciami radosnych chwil z Jakubem, w sobotę wieczór zamieściła wpis informujący, że doszło do ich rozstania. Jak napisała: - Z uwagi na szacunek dla ludzi, którzy nam bardzo kibicowali i trzymali kciuki za naszą miłość, czuję się zobowiązana do wyjaśnienia, dlaczego od jakiegoś czasu nie zamieszczam zdjęć z Kubą. Nie było to dla mnie łatwe i nadal nie jest, dlatego też wolałam milczeć, ale niestety po programie okazało się, że każdy z nas inaczej rozumie słowo "rodzina", a że każdy doskonale wie, czego chce i szuka, to nasze drogi się rozeszły...

Następnie kontynuowała: - W programie przeżyliśmy bajkę, która niestety nie znalazła szczęśliwego zakończenia, ale przecież życie toczy się dalej i każdy zasługuje na miłość i szczęście, tym bardziej, że tego chcemy. Mimo wszystko, wierzę że je znajdziemy u boku osób nam pisanych. Zdaje sobie sprawę, że każdy z Was będzie miał swoją wersję, ale nasza wersja jest prawdziwa, szczera i miło by było gdybyście to uszanowali, bo nie jest nam łatwo... 

Nie wszyscy internauci podeszli do jej wpisu z empatią i zrozumieniem. Jedna z pań zarzuciła jej hipokryzję, ponieważ jeszcze kilka godzin wcześniej zamieszczała ona swoje zdjęcia z Jakubem (jak odpowiedziała Anna, to były ujęcia z planu, do których chętnie wraca). Inne wpisy były jeszcze bardziej jednoznaczne i wprost obarczające ją winą za rozpad związku. Pojawiły się takie komentarze jak np. "Odnoszę wrażenie, że nie potrafiłaś pokochać Aniu...", czy też "Kuba jest super, ale Ty Aniu niestety podchodziłaś z dystansem. Było to widać. Rolnik to ciężki kawałek chleba". Za tego typu zarzuty uczestniczka "Rolnik szuka żony" odpowiedziała kategorycznie: - Dzięki temu programowi i Kubie właśnie już wiem, że mimo wszystko potrafię jeszcze pokochać.

Anna i Jakub w Rolnik szuka żony
Autor: Akpa Anna i Jakub w "Rolnik szuka żony"
Ania i Jakub w Rolnik szuka żony
Autor: Facebook/Rolnik szuka żony TVP Ania i Jakub w "Rolnik szuka żony"
Wybranka Jakuba z Rolnik szuka żony przeszła metamorfozę
Autor: Facebook/Rolnik szuka żony TVP Wybranka Jakuba z "Rolnik szuka żony" przeszła metamorfozę
Najnowsze