Posłanka Marzena Wróbel OSTRO o Małych Gigantach: Ten program powinien być zdjęty z anteny! Co zrobią władze TVN?

2015-03-20 8:38 Deck|tumm

Płacz, rozczarowanie, rywalizacja oraz bezradność - tak czują się kilkuletnie dzieci, które zaciągnięte przez swoich rodziców biorą udział w programie "Mali giganci". Codziennie rośnie grono gwiazd, które są przeciwne nowemu show TVN. Ale sprawa robi się już polityczna. Konserwatywna posłanka Marzena Wróbel (52 l.) mówi wprost: - Ten program powinien być zdjęty z anteny!

Program "Mali giganci" budzi coraz więcej kontrowersji. Przede wszystkim dlatego, że dzieci w nim występujące często bardzo emocjonalnie reagują na opinie jurorów, którzy nieraz żartują sobie z maluchów, głównie Kuba Wojewódzki (52 l.). "Mam takiego >wku...< na ten program. Tak mi żal tych maluchów. Tam nie ma równych szans. Tworzymy szkoły integracyjne, a robimy takie medialne pomyje w głowach tych maluchów. Nie mogę!!!!" - skomentowała na Facebooku Paulina Smaszcz-Kurzajewska (42 l.).

Posłanka Marzena Wróbel jest tego samego zdania. - To jest dla mnie oczywiste, że ten program powinien być zdjęty z anteny. Jeżeli Kuba Wojewódzki odnosi się w prześmiewczy sposób do dzieci, to są one bezbronne. Jeżeli takie sytuacje się w programie zdarzają, to apeluję, by rodzice też nie godzili się na to, by ich dzieci występowały w tym programie. Z całą pewnością nie będę oglądała tego programu i nikt mnie do tego nie zmusi - mówi w rozmowie z "Super Expressem". Posłanka uważa, że Wojewódzki to ostatnia osoba, która nadaje się do tego typu programu. - Ja nie oglądam Kuby Wojewódzkiego, i to od lat. Objęłam go swoim własnym prywatnym ostracyzmem i generalnie, jak widzę z nim reklamę albo jego program, to natychmiast go przełączam. Wiem, że wiele osób reaguje w ten sam sposób - dodaje.

Tymi wypowiedziami posłanka dołączyła do grona zwolenników usunięcia "Małych Gigantów". Jak postąpią nowe władze TVN? - Nie będziemy tego komentować - mówi Katarzyna Dubińska z produkcji programu.

Rośnie więc grono znanych osób domagających się zdjęcia programu z anteny. Telewizyjna psycholog Dorota Zawadzka (53 l.) stwierdziła, że nie tylko Wojewódzki, ale całe jury to osoby niekompetentne, by oceniać dzieci. - Przemilczę niektóre wypowiedzi jury, bo słowa cisnące się pod palce nie nadają się do upubliczniania - stwierdziła. Natomiast Agata Młynarska (50 l.) zarzuciła, że w show bezmyślnie krzywdzi się dzieci.

Zobacz: Agata Młynarska OSTRO o show Mali Giganci: Wszystko kosztem dzieci!

Zapisz się: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Najnowsze