Powstaje książka o Krzysztofie Krawczyku. Menedżer zdradzi ostatnie chwile jego życia

2021-06-14 6:05
Powstaje książka o Krzysztofie Krawczyku
Autor: AKPA Powstaje książka o Krzysztofie Krawczyku

Krzysztof Krawczyk (+75 l.) był uwielbiany przez miliony fanów. Dowodem na to jest chociażby grób artysty, który przez ponad dwa miesiące ciągle tonie w kwiatach, zniczach, a nawet jego portretach, które tłumnie przynoszą jego wielbiciele. O pamięć artysty dbają nie tylko jego wielbiciele, ale również menedżer i wieloletni przyjaciel Andrzej Kosmala. Jak zdradza w rozmowie z "Super Expressem" jest w trakcie pisania książki o życiu piosenkarza.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia, a kilka dni później został pochowany na cmentarzu w Grotnikach pod Łodzią. Fani artysty tłumnie odwiedzają jego grób, by pożegnać się ze swoim idolem. Ludzie zostawiają kwiaty, znicze, pamiątki, ale również ręcznie malowane portrety piosenkarza.

Grób Krawczyka często odwiedza również jego wieloletni przyjaciel i menedżer Andrzej Kosmala. To właśnie on zamieścił w internecie zdjęcie z cmentarza, na którym widać wiele pięknych malunków z podobizną zmarłego. Mężczyzna robi również wszystko by pamięć po Krawczyku nigdy się nie zatarła.

Jak dowiedział się "Super Express" Andrzej Kosmala jest w trakcie pisania kontynuacji biografii o życiu zawodowym ale również prywatnym swojego przyjaciela. Spędził u jego boku ponad czterdzieści lat i jak twierdzi, zna go jak mało kto.

- Ta książka to kontynuacja biografii "Krzysztof Krawczyk życie jak wino" - mówi nam Kosmala. 

Mężczyzna zdradzi w książce wiele wątków z życia artysty, o których jego fani nie mieli pojęcia. Z pewnością w biografii nie zabraknie również ostatnich dni życia piosenkarza, które spędzi w szpitalu walcząc o życie.

ZOBACZ: Magda Gessler złamała prawo. Nie zgadniesz, co przemyciła w samolocie. Zrobiła to dla męża

Tak wygląda grób Krzysztofa Krawczyka trzy dni po pogrzebie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE