Prawda o relacjach Roksany Węgiel z rodzicami wyszła na jaw! Wszystko na antenie "Dance Dance Dance"

2021-05-06 15:57 Wiktoria Policha
Prawda o relacjach Roksany Węgiel z rodzicami wyszła na jaw! Wszystko na antenie Dance Dance Dance
Autor: Fot. Natasza Młudzik / Waldemar Kompała / TVP Prawda o relacjach Roksany Węgiel z rodzicami wyszła na jaw! Wszystko na antenie "Dance Dance Dance"

Roksana Węgiel w programie "Dance Dance Dance" opowiada o relacjach z rodziną. Młoda wokalistka wyznała co oprócz więzów krwi łączy ją z mamą i tatą. Okazuje się, że to także dzięki im poświęceniu osiągnęła tak wielki sukces: "Mama poświęciła swoje życie, żebym mogła robić to, co robię" - zdradza Roksana Węgiel, która już w najbliższym odcinku show TVP będzie walczyła o miejsce w wielkim finale.

Roksana Węgiel i jej przyjaciółka Oliwia Górniak są najmłodszymi uczestniczkami trzeciej edycji tanecznego show TVP2. W półfinałowym odcinku, który widzowie zobaczą już w najbliższą sobotę, młodziutka wokalistka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć o swoich rodzicach. W naszym materiale wideo możecie nie tylko usłyszeć, co o mamie i tacie mówi Roksana Węgiel, ale także zobaczyć najmłodszego brata piosenkarki, Tymoteusza i ich mamę. "Tak naprawdę mama poświęciła swoje życie, żebym mogła robić to, co robię. Tata również o mnie zawsze dbał. Takie wsparcie jest najlepsze i na maksa to doceniam" - wyznała Roksana Węgiel. Młodziutka wokalistka zdradziła także, że to właśnie mama jest powiernikiem jej tajemnic i najważniejszą ostoją w życiu: "Mama jest moją przyjaciółką, z która zawsze mogę porozmawiać na każdy temat" - mówi uczestniczka trzeciej edycji show.

Mama Roksany Węgiel o jej popularności

Okazuje się, że ogromna popularność Roksany spadła na całą rodzinę jak grom z jasnego nieba: "Nie spodziewaliśmy się, że kariera Roksanki rozwinie się w tak błyskawicznym tempie. Roksanka jest bardzo ambitną dziewczyną, ale jest też bardzo wrażliwa" - mówi mama wokalistki. Przypomnijmy, że w sobotę na multimedialnej scenie "Dance Dance Dance" wystąpią trzy duety - Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, Anna Matysiak i Stanisław Karpiel-Bułecka oraz Ola Nowak i Damian Kordas. Do wielkiego finału przejdą tylko dwie pary. Z programem pożegna się duet z najmniejszą liczbą punktów.

Półfinał trzeciej edycji tanecznego show już w najbliższą sobotę o 20:00 w TVP2.

Roksana z mamą
Autor: TVP Dance Dance Dance Roksana z mamą
Dance Dance Dance: Roksana Węgiel opowiada o relacjach z rodziną
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze