Problemy Felicjańskiej. NIE MOŻE WZIĄĆ ROZWODU! Zabrania jej tego prawo

2020-07-06 5:39 DECK
Ilona Felicjańska nie może się rozwieść
Autor: papara18 Ilona Felicjańska spaceruje, czyta książkę i robi zakupy na warzywniaku

Ilona Felicjańska (47 l.) chce rozwodu z Paulem Montaną (53 l.), za którego wyszła w lutym tego roku w Londynie. Nie jest to jednak takie proste. Brytyjskie prawo nie pozwala jej złożyć pozwu rozwodowego przed upływem roku od zawarcia małżeństwa. Ilona musi być żoną, choć wcale nie chce.

Podjęła trudną decyzję. Choć kocha swojego męża Paula Montanę, postanowiła się z nim rozstać. Różnice charakterów pomiędzy nimi są zbyt duże, a alkohol, który pojawił się w ich związku, dodatkowo ich oddalił.

– Tak. Już chyba czas przestać się oszukiwać, bo miłość, choćby była największa, nie może tak boleć… Tak boleć jak ta – powiedziała szczerze w rozmowie z „Super Expressem”.

Zobacz: Ilona Felicjańska potwierdza ROZWÓD. "Kocham go, ale odchodzę". TYLKO U NAS

Ilona chciałaby szybko przestać być żoną, ale jak się okazuje, jest to niemożliwe. Musi trwać w małżeństwie jeszcze przez ponad pół roku. Ilona i Paul pobrali się 20 lutego 2020 r. w Londynie. Brytyjskie prawo zabrania złożenia pozwu rozwodowego przed upływem roku od ślubu. Ilona będzie więc mogła złożyć pozew dopiero pod koniec lutego 2021 r. Do tego czasu zamierza być z Paulem w separacji.

By nie myśleć o rozstaniu, zajmuje sobie czas spacerami, stara się wychodzić do ludzi – choćby do kawiarni. Planuje też na jakiś czas zaszyć się daleko od stolicy.

– Wyjeżdżam na Mazury, żeby poukładać myśli. Dziękuję za wszystkie głosy wsparcia, są dla mnie bardzo ważne. Doświadczenia ostatnich przeszło trzech lat bardzo mnie wzbogaciły. Rozwój duchowy to również dotykanie swoich demonów. Ale nadal wybieram trzeźwość i pomoc innym w tym, jak wstawać z kolan – mówi „Super Expressowi” Ilona.

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie KLIKNIJ tutaj

Super Raport 03.07 (Goście: Balcerowicz, Kierwiński)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze