Młoda polska piosenkarka została mamą. Ojcem prezenter TVP. Mamy zdjęcie

2020-01-14 14:48 doll, rr
Prowadzący The Voice Kids został ojcem!
Autor: Instagram/jdabrowsky Prowadzący "The Voice Kids" został ojcem!

Wielkie szczęście w życiu Jana Dąbrowsky'ego (24 l.), youtubera i idola młodzieży, który aktualnie jest prowadzącym "The Voice of Kids". Chłopak właśnie został ojcem! Mamą dziecka jest Sylwia Przybysz, jego 22-letnia dziewczyna. Gratulujemy!

Jana Dąbrowsky'ego i Sylwię Przybysz kojarzą przede wszystkim młodsi użytkownicy sieci. Chłopak od lat jest popularnym youtuberem, który wydał nawet książkę. Prywatnie Jan spotyka się z Sylwią Przybysz, młodszą od siebie o dwa lata piosenkarką. Młodzi celebryci właśnie zostali rodzicami! Przybysz urodziła pierwsze dziecko, córeczkę, której imienia jeszcze nie znamy.

- Dziękujemy! Sylwia i mała odpoczywają po nieprzespanej nocy. Czują się świetnie. Maluszek został nakarmiony przez Sysię i poszedł spać. Teraz jego tatuś musi zjeść i również uda się lulu - powiedział w rozmowie z Plotkiem.

- Nasza największa miłość! Dziś nie jestem w stanie napisać nic. Odebrało mi mowę. Wiem jedno. Jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi! - dodała sama Sylwia na Instagramie.

Dumny tata pokazał córeczkę na Instagramie. Gratulujemy! Dziewczynka dostała na imię Pola.

Pierwsze zdjęcie dziecka Przybysz i Dąbrowskiego
Autor: Instagram/jdabrowsky Pierwsze zdjęcie dziecka Przybysz i Dąbrowskiego
Najnowsze