Przetakiewicz pokazała rezydencję. Luksusowa kwarantanna z ukochanym

2020-05-25 12:53 KSZ
Joanna Przetakiewicz
Autor: Instagram Joanna Przetakiewicz

Joanna Przetakiewicz (52 l.) w domowej izolacji nie może narzekać na niekomfortowe warunki. Jej rezydencja to marzenie każdej kobiety! Piękna kuchnia, przestronny salon, a także taras z basenem dostarczają jej rozrywki. Zobacz, jak gwiazda spędza czas ze swoim ukochanym i co robią w kuchni!

Joanna Przetakiewicz wiedzie bajkowe życie. Z biegiem lat wygląda coraz lepiej. Rok temu opublikowała zdjęcie z 2006 roku, aby pokazać efekt swojej metamorfozy. Fani uznali wtedy, że wyglądała jak lalka Barbie. Joanna ma u swojego boku przystojnego i zaradnego biznesmena, jakim jest producent Rinke Rooyens. To gorąca para showbiznesu. Wspólnie stworzyli program dla kobiet. Ta dwójka rozkoszuje się luksusem. Pisaliśmy już o ich przejażdżce autem za 1,6 mln!

Przetakiewicz nazwana HIPOKRYTKĄ. Wszystko przez święta z synem

Joanna na co dzień mieszka w Londynie, ale dba również o swoją polską posiadłość. Jej dom w Konstancinie Jeziornej to prawdziwa oaza luksusu. Projektantka przykłada dużą wagę do estetyki wnętrz. Lubi otaczać się pięknymi ozdobami. W jej domu dominują kwiaty. Centralnym miejscem jest tam oczywiście salon, w którym chętnie przyjmuje swoich gości. Czas kwarantanny spędza z Rinke, ale zakochani nie mogą narzekać na brak przestrzeni i nudę. Mogą skorzystać z pięknego tarasu z widokiem na wypielęgnowany ogród oraz spędzić czas w basenie. Rośliny i modne akcesoria uzupełniają przestrzeń. Ostatnio na Instagramie Joanna pochwaliła się tym, co robi z ukochanym w kuchni. Ubrana w piękną stylizację robiła swój ukochany deser. Żartowała, że nawet ścierka musiała pasować kolorystycznie do kreacji. 

 

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Janusz Piechociński: Mam wątpliwości, czy w Polsce są możliwe uczciwe wybory [Super Raport]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.