Przetakiewicz szczerze o kulisach rozstania. Potrzebowała pomocy psychologa

2020-06-29 15:09 TUMM
Joanna Przetakiewicz zaliczyła wpadkę podczas kąpieli w obłędnej wannie
Autor: Akpa Joanna Przetakiewicz zaliczyła wpadkę podczas kąpieli w obłędnej wannie

Joanna Przetakiewicz (53 l.) to kobieta, która wiele w życiu przeszła i nie boi się o tym mówić. Projektantka w programie "Gwiazdy bez maski" szczerze opowiedziała o swoim rozwodzie, a także o tym, że potrzebowała pomocy specjalisty.

Joanna Przetakiewicz bardzo młodo wyszła za mąż. Miała zaledwie 20 lat. Choć jej pierwsze małżeństwo było udane, po 14 latach para postanowiła się rozstać.

Gwiazda jednak nie ukrywa, że rozwód był dla niej trudnym czasem, dlatego też postanowiła udać się do specjalisty. Potrzebowała pomocy psychologa. - Warto rozmawiać z mądrzejszymi od siebie w pewnych tematach, psychoterapeutami. Poszłam na terapię. Za każdym razem konsultowałam, jak dalej powinnam zrobić i za każdym razem kamień spadał mi z serca - powiedziała.

Zobacz:Przetakiewicz szczerze o relacji z Kayah. Zdradziła ich sekret [WIDEO]

W programie "Gwiazdy bez maski", który w całości do obejrzenia poniżej, Joanna Przetakiewicz opowiedziała również o swojej książce "Nie bałam się o tym rozmawiać". To właśnie dzięki swoim doświadczeniom jest jej łatwiej zrozumieć kobiety, które znalazły się w trudnych sytuacjach życiowych.

Joanna Przetakiewicz szczerze o relacjach z Kayah. Padły mocne słowa

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Czytaj "Super Express" bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie "Super Express" KLIKNIJ tutaj