Przetakiewicz szczerze o związku z Kulczykiem. Rozlicza się z przeszłością

2019-09-20 8:39 KS
Przetakiewicz
Autor: AKPA

Joanna Przetakiewicz (52 l.) dawne czasy wspomina jako niezwykle intensywne lata - piękne, ale jednocześnie trudne. Ważną rolę w jej życiu odegrał Jan Kulczyk.

Joanna Przetakiewicz to polska bizneswoman, której życie nie zawsze było usłane różami. Projektantka przed laty rozwiodła się z ojcem trójki swoich dzieci. Następnie związała się z przedsiębiorcą - Janem Kulczykiem, który zmarł cztery lata temu. Przetakiewicz i Kulczyk zaczęli spotykać się w 2006 roku. Mężczyzna wcześniej rozwiódł się ze swoją żoną - Grażyną Kulczyk, która darzyła byłego męża ogromnym szacunkiem. Często widziano ich razem na różnych galach i eventach. 

Przetakiewicz i Kulczyk byli razem 10 lat. Oboje utrzymywali, że łączyła ich ogromna miłość. Chociaż, nie zdecydowali się na klasyczny ślub, traktowali się jak małżeństwo. Swój związek zalegalizowali jako partnerski w Szwajcarii. Joanna rok temu, w programie Natalii Hołowni "Gala studio", tak wspominała związek z Kulczykiem: - Janek to był ideał męża. Ideał małżeństwa. Zawsze przedstawiał mnie wszystkim jako żonę - bo tak dokładnie było i tak się traktowaliśmy!

Po latach od śmierci byłego partnera, Joanna z rozrzewnieniem wspomniała spędzone z nim chwile. W wywiadzie dla magazynu "Viva", projektantka przyznała, że ma za sobą złe i dobre momenty. O związku z Janem mówi tak: - Wszyscy myślą, że to była tylko i wyłącznie bajka. Owszem, połączyła nas wielka miłość, ale jednak rozstaliśmy się po 10 latach. A potem Jan zmarł (...) Wiele razy byłam przez los nokautowana i lądowałam pod przysłowiowym wozem, a swoje życie odbudowywałam kilka razy.

Przetakiewicz to zdecydowanie silna kobieta, jak myślicie, można się nią inspirować?

Czytaj także: Przetakiewicz ma własny program. Wyprodukował go jej chłopak

Przetakiewicz Kulczyk
Autor: AKPA
Najnowsze