Przyszła żona Rutkowskiego szykuje się do ślubu. Kupiła biżuterię za pół miliona

2019-08-14 5:07 TUMM
Maja Plich. Kupiła biżuterię za pół miliona
Autor: Paweł Dąbrowski Maja kupiła także piękne kolczyki

Cztery suknie ślubne, a do każdej z nich inna biżuteria. Maja Plich (34 l.), która w najbliższą sobotę poślubi najpopularniejszego detektywa w Polsce, Krzysztofa Rutkowskiego (59 l.), będzie wyglądała jak prawdziwa księżniczka. Przyszła panna młoda w poniedziałek odebrała od jubilera błyskotki i obrączki. Jak dowiedział się „Super Express”, zapłaciła za nie blisko pół miliona złotych.

Narzeczona detektywa zdradziła nam, że w tym wyjątkowym dniu zaprezentuje się w czterech sukniach ślubnych. Ale jak się okazuje, nie zapomniała także o biżuterii.
Maję spotkaliśmy ostatnio w jednej z warszawskich galerii handlowych. Wraz ze świadkową odwiedziły sklep jubilerski, w którym odebrała ślubne obrączki i biżuterię. Jak udało nam się ustalić, ukochana detektywa kupiła aż cztery komplety. Sama kolia z diamentami, którą przymierzała, kosztowała 88 tys. zł. Dobrała do niej kolczyki i bransoletkę warte 60 tys Drugi zestaw kosztował 170 tys. Za wszystkie zestawy razem z obrączkami, które, jak udało nam się ustalić, wysadzane są diamentami, Plich mogła zapłacić nawet pół miliona.
Nie mamy wątpliwości, że na ślubie będzie błyszczała jak gwiazda Hollywood.

Top of the Top Sopot Festival. Te ATRAKCJE Sopotu są dumą wybrzeża! I nie chodzi o molo

Najnowsze