QUIZ: Czy jesteś prawdziwym fanem telewizji? Tylko dla spostrzegawczych

2018-04-26 8:00 INO
Milionerzy vs Familiada
Autor: AKPA

Lubisz oglądać telewizję i jesteś fanem programów rozrywkowych? Odpowiedz na 10 pytań dotyczących najpopularniejszych produkcji telewizyjnych. Czy uda Ci się bezbłędnie przyporządkować obrazki do tytułów produkcji? Przyjrzyj się uważnie zdjęciom, gdyż pozory mogą mylić... Powodzenia!

W telewizji nie brakuje programów rozrywkowych. Na szklanym ekranie możemy oglądać nie tylko tańczące ("Taniec z gwiazdami") oraz śpiewające ("Twoja Twarz Brzmi Znajomo") i wykonujące ekstremalnie trudne zadania gwiazdy ("Agent - Gwiazdy", "Iron Majdan", "Azja Express"), ale również utalentowane osoby, którym telewizyjne produkcje otwierają drogę do wielkiej kariery i pieniędzy. Pierwszym tego typu talent show był "Idol". Kilka lat później na antenie pojawiły się także "Must be the music", "X-Factor" czy "Mam talent". W każdej produkcji występowały niezwykle utalentowane osoby. Przeboje wielu z nich można usłyszeć dziś w popularnych rozgłośniach radiowych.

W Polsce ogromną popularnością cieszą się wszelkiego rodzaju teleturnieje. "Familiada" i "Jeden z dziesięciu" goszczą na antenie od 24 lat, a "Jaka to melodia" 21. Świadczy to o sporym zainteresowaniu widzów. Triumfy święci także program "Milionerzy", w którym już dwukrotnie padła główna wygrana w wysokości miliona złotych, oraz Magda Gessler i jej "Kuchenne rewolucje". Polacy bardzo cenią sobie także reality show "Rolnik szuka żony" i niemal z wypiekami na twarzy śledzą kolejne poczynania bohaterów produkcji.

Który program rozrywkowy najchętniej oglądasz?

ROZWIĄŻ TAKŻE:

QUIZ: Najtrudniejsze pytania z Milionerów. Tylko dla orłów

QUIZ: W jakim kraju urodziły się te znane osoby? 8 punktów zdobywają nieliczni

QUIZ: Czy uda Ci się przejść "Kuchenną rewolucję" Magdy Gessler?