Quiz. Popularni gospodarze teleturniejów skrywają wiele tajemnic. Co o nich wiesz? Zmierz się z naszymi zagadkami

Gospodarze teleturniejów. Sznuk, Strasburger, Urbański
Autor: AKPA Gospodarze teleturniejów. Sznuk, Strasburger, Urbański

Quiz. Z pewnością jesteś fanem polskich teleturniejów i śledzisz rywalizacje uczestników. Ale co tak naprawdę wiesz o prowadzących? Każdy zaczynał karierę w innych okolicznościach, ale łączy ich to, że po latach są twarzami programów, które prowadzą. "Familiada" kojarzy się z Karolem Strasburgerem, a "Milionerzy" z Hubertem Urbańskim. Tadeusz Sznuk uchodzi za prawdziwego dżentelmena. Spróbuj rozwiązać nasz quiz.

Jak dobrze znacie gospodarzy teleturniejów, ich wykształcenie, pasje i zdolności? Przekonajcie się, o jakich rzeczach nie mieliście pojęcia! Zapraszamy do udziału w naszym quizie. 

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu. Jaka jest Twoja wiedza na temat popularnych gospodarzy teleturniejów? Zmierz się z tymi pytaniami. Powodzenia!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze