QUIZ. To były hity! Sprawdź, czy pamiętasz te programy rozrywkowe. Tylko niektórym udaje się zdobyć 8/10 punktów!

2021-06-20 11:00
Idol
Autor: AKPA Idol

To były hity! Kontrowersyjne, emocjonujące, rodzinne, rozśpiewane - pamiętacie te programy rozrywkowe? Część z nich sprawiała, że całe rodziny zasiadały przed telewizorami, by dopingować uczestników i cieszyć się ich zwycięstwami. Zapraszamy w podróż do przeszłości, w której swoją "chwilę prawdy" miały wyjątkowo interesujące reality oraz talent show. Zachęcamy do rozwiązania quizu na temat polskich hitów rozrywkowych!

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE