Quiz. Znane polskie rodzeństwa. Czy znasz gwiazdorskie rodziny?

2021-05-09 11:00
Quiz. Znane polskie rodzeństwa. Czy znasz gwiazdorskie rodziny?
Autor: AKPA Quiz. Znane polskie rodzeństwa. Czy znasz gwiazdorskie rodziny?

Quiz. W polskim show-biznesie odnajdziemy wiele przykładów znanych rodzeństw. Jedni działają w aktorstwie, inni w muzyce. Zwykle jedna osoba z rodzeństwa wyróżnia się na tle innych. Są przypadki, gdy rodzina współpracuje ze sobą. Czy potraficie połączyć gwiazdę z jej bratem lub siostrą? Aby wskazać prawidłową odpowiedź w naszym quizie, trzeba wykazać się wiedzą z zakresu rozrywki i świata kultury.

Rozpoznaj gwiazdę na zdjęciu i dopasuj jej rodzeństwo. Będziesz musiał skojarzyć również ciekawostki z życia sławnych rodzin. Powodzenia! 

Quiz to rodzaj zabawy, rozrywki intelektualnej polegającej na przedstawieniu zagadnienia w formie zapytania w ten sposób, by na podstawie dostarczonych wraz z zapytaniem informacji oraz wiedzy ogólnej można było wydedukować prawidłową odpowiedź. Pytanie powinno być sformułowane w ten sposób, by odpowiedź nie była całkiem oczywista, zabawa polega de facto na dyskusji zgadujących nad różnymi możliwościami i wykluczaniu tych, które nie spełniają warunków zadanych w pytaniu. Powodzenia!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze