Radosław Majdan już zaplanował przyszłość swojego syna. Wiemy, kim zostanie Henio

2021-06-24 19:18
Radosław Majdan już zaplanował przyszłość swojego syna. Wiemy, kim zostanie Henio
Autor: Instagram Radosław Majdan już zaplanował przyszłość swojego syna. Wiemy, kim zostanie Henio

Małgorzata Rozenek-Majdan (43 l.) pęka z dumy. Jej roczny synek Henio właśnie postawił swoje pierwsze kroki! Znana mama oczywiście pochwaliła się jego dokonaniami w sieci, bo naukę chodzenia opanował w wyjątkowych okolicznościach. Uroczy filmik od razu skomentował szczęśliwy tata Radek Majdan (49 l.), który już wie co syn będzie robił w przyszłości.

Małgosia i Radek długo starali się, żeby na świecie pojawiło się ich wspólne dziecko. Nic więc dziwnego, że teraz Henio jest ich oczkiem w głowie. Chłopiec ma dopiero roczek a już stał się prawdziwą gwiazdą internetu. Dumni rodzice dzielą się wszystkim co dotyczy ich małej pociechy. Nie mogło więc zabraknąć momentu, w którym najmłodszy z synów Małgosi zaczął chodzić.

ZOBACZ: Rozenek i Majdan wrócili do Polski i przeżyli koszmar! TEGO nie przewidzieli [MAMY ZDJĘCIA]

Syn Rozenek zaczął chodzić

Kiedy wczoraj wszyscy usiedli przed telewizorami, żeby oglądać decydujący mecz biało-czerwonych, w domu Majdanów emocje sięgnęły zenitu. I to nie wcale dzięki sportowym dokonaniom naszej drużyny. Okazuje się, że Henio postawił swoje pierwsze kroki! Co więcej udało się to nagrać. Małgosia nie kryła swojego wzruszenia i radości. Na filmiku widać jak syn Radzia dzielnie idzie do przodu, chcąć wpaść w ramiona ukochanej mamy. Co prawda nie obyło się bez upadku, ale czujna mama szybko chwyciła synka i zachęcała do kolejnych kroków.

„To jest dla mnie pestka. Brawo dzidziuniu! Brawo!”, krzyczała celebrytka. To wszystko działo się w wyjątkowym momencie. Henio bowiem zrobił to w Dniu Ojca. "RADZIU @r_majdan w przerwie meczu, w dniu Taty, Twój syn zaczął chodzić!!!! 😁❤️😁 taki dostałeś od syna prezent 💪😜 wracaj szybko ❤️❤️❤️", napisała pod filmikiem Małgosia.

Radek, wywołany do tablicy, szybko skomentował sukcesy syna.

Radek wie, czym zajmie się jego syn

Majdan nie kryje radości, że w końcu został tatą. Tym bardziej, że swój dzień może świętować już drugi raz, ale w tym roku synek zrobił mu piękny prezent. Dumny tata po zobaczeniu nagrania zabrał głos w sieci.

"To najlepszy prezent jaki mogłem sobie wymarzyć . 🥲😁 Nie chcąc nic sugerować kochanie, ale skoro nasz Synek zaczął chodzić w dzień ojca, podczas meczu naszej Reprezentacji, to chyba…⚽️💪🤩👍", napisał rozbawiony były piłkarz.

Z pewnością Henio będzie miał w genach smykałkę do sportu, ale jaką drogę życiową wybierze przekonamy się dopiero za kilka lat. Na pewno jednak tata będzie go zachęcał do gry w piłkę.

Patryk Vega OSZPECI Małgorzatę Rozenek-Majdan? Vlog Ewy Wąsikowskiej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE