Rafał Brzozowski w szampańskim nastroju przed konkursem Eurowizji 2021. Taki popis dał na lotnisku

2021-05-09 12:45
Rafał Brzozowski w szampańskim nastroju przed konkursem Eurowizji 2021. Taki popis dał na lotnisku
Autor: AKPA Rafał Brzozowski w szampańskim nastroju przed konkursem Eurowizji 2021. Taki popis dał na lotnisku

Na lotnisku Chopina w Warszawie ludzie przecierali oczy ze zdumienia. Kilku facetów w maseczkach tańczyło na samym środku, a wśród nich Rafał Brzozowski (40 l.). Okazuje się, że piosenkarz w ten sposób żegnał się przed odlotem do Rotterdamu, gdzie ma wziąć udział w konkursie Eurowzji. Sprawdź co powiedział przed wyjazdem i czy czuje tremę!

W pierwszym momencie można było pomyśleć, że do Warszawy przyleciał zespół "Backstreet Boys". Choreografia rodem z lat 80. i próby zrobienia show - tak zaprezentował się Rafał Brzozowski na Okęciu.

Wielką relację z wydarzenia zrobiła oczywiście Telewizja Publiczna, której ulubieńcem jest właśnie Brzozowski. Celebryta już za kilka dni pokaże swój talent podczas 65. konkursu Eurowizji, śpiewając kawałek "The Ride".

ZOBACZ KONIECZNIE: To ona miała reprezentować Polskę. Rafał Brzozowski wygryzł ją z Eurowizji. Gorzkie słowa Alicji Szemplińkiej

Czy trema go pokona?

Piosenkarz między wyginaniem się w rytm muzyki, znalazł czas na powiedzenie kilku słów.

- Wydaje się, że wszystko udało się przygotować, tak jak chcieliśmy. Dopiero teraz zaczynam czuć te emocje związane z wyjazdem, z wylotem - wyznał celebryta przed kamerą TVP.

- To moment, żeby się tym cieszyć i skupić troszeczkę. Zamierzam pojechać z pokorą, ale i radością wykorzystać to wszystko nad czym pracowaliśmy - dodał.

Rzeczywiście Brzozowski miał silne wsparcie. Mocno trzyma za niego kciuki jego nowa przyjaciółka Edyta Górniak (49 l.), która pomagała mu w przygotowaniach, ale też pocieszała po tam jak piosenkarz rozstał się ze swoją narzeczoną. W choreografii natomiast pomagał mu sam Agustin Egurrola (53 l.), który pojawił się również na lotnisku. Jak widać Rafał jest świetnie przygotowany do występu. W końcu jest doświadczonym muzykiem, a przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie. Pytanie tylko, czy Europie spodoba się piosenka w klimacie lat 80.. Tego dowiemy się już za kilka dni. Konkurs rusza 18 maja.

Rafał Brzozowski zaprasza do oglądania Eurowizji 2021
bilbo
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze