Aż nas zatkało, gdy dowiedzieliśmy się, co Rafał Brzozowski kupił rodzicom! Kosi grubą kasę, a tu taki prezent...

2021-05-27 10:33
Rafał Brzozowski, Jaka to melodia, TVP
Autor: AKPA Rafał Brzozowski, "Jaka to melodia", TVP

Nie da się ukryć, że od kilku lat Rafał Brzozowski zarabia ogromne pieniądze. Czas mija, a jego stawki rosną. Dziś można zaliczyć go do jednej z najlepiej opłacanych gwiazd. Dowiedzieliśmy się, co prowadzący programu "Jaka to melodia" kupił swoim rodzicom w prezencie. Trzeba przyznać, że to robi ogromne wrażenie...

O tym, ile tak naprawdę zarabia Rafał Brzozowski, wiadomo niewiele. Pewnym jest jednak, że kilka lat temu za jeden sezon "Koła Fortuny" inkasował 50 tysięcy złotych. Jak ustalił Super Express, w 2018 roku Rafał Brzozowski za jeden koncert liczył sobie 20-25 tys.. Wraz ze wzrostem popularności, zwiększyły się także stawki. 

NIE PRZEGAP: Ten widok zszokuje wielu! Magda Gessler rozryczała się jak dziecko! Co się stało?!

Niedawno media informowały, że Norbi, który cieszy się dużo mniejszą popularnością niż Rafał Brzozowski, za jeden sezon "Koła Fortuny" dostaje od 80 do 100 tysięcy złotych. Reprezentant Polski na Eurowizji 2021 stale pojawia się w najpopularniejszych programach TVP i prowadzi muzyczny teleturniej "Jaka to melodia". Nie może narzekać na brak propozycji zawodowych, mimo ciągle rosnących oczekiwań finansowych. 

Wiemy, co Rafał Brzozowski kupił rodzicom. To musiało kosztować fortunę!

Trzeba przyznać, że Rafał Brzozowski ma gest. Od jakiegoś czasu w mediach zaczęły pojawiać się pogłoski, że kupił rodzicom spory dom! Pomponik zapytał prowadzącego programu "Jaka to melodia" czy to prawda.

- Raczej wyprowadziłem ich z bloku do własnego domu, ale w tej samej miejscowości. Dzięki temu czują się komfortowo i bezpiecznie, bo przecież starych drzew się nie przesadza. Zrobiłem to zanim sobie kupiłem mieszkanie, uznałem, że oni są ważniejsi, bo inwestowali we mnie i dzięki nim doszedłem w życiu do tego punktu, w którym jestem teraz - odpowiedział Rafał Brzozowski. 

NIE PRZEGAP: Poznajcie mamę Alicji Bachledy-Curuś! Zobaczcie, kim jest i jak wygląda! Uroda pani Lidii zwala z nóg! [FOTO]

Gwiazdor TVP zdradził też, jaki zawód mają jego rodzice.

- Byli nauczycielami wychowania fizycznego w liceum, do którego chodziłem. Innym wiele uchodziło na sucho, a mnie nie (śmiech), ale tak naprawdę lubiłem się uczyć. Wygrywałem konkursy recytatorskie, brałem udział w olimpiadach z geografii, historii. W szkole poczułem, że lubię scenę i śpiewanie sprawia mi przyjemność - wspomina Rafał Brzozowski. 

Podziwiacie jego hojny gest dla rodziców? Z galerii zdjęć niżej zobaczycie zdjęcia ojca Rafała Brzozowskiego!

NIE PRZEGAP: Miesiąc temu Danuta Holecka nagle ZNIKNĘŁA z "Wiadomości" TVP! Ujawniamy co się z nią dzieje!

NIE PRZEGAP: Dominika Kulczyk po raz pierwszy pokazała swoje dzieci! Ich ojcem jest prawdziwy książę! [ZDJĘCIA]

NIE PRZEGAP: Właśnie dowiedzieliśmy się, kim jest ojciec Rafała Brzozowskiego! Aż nam opadła szczęka! [ZDJĘCIA]

NIE PRZEGAP: Dowbor była wściekła, gdy po czasie odwiedziła uczestników "Nasz nowy dom"! Zobaczyła, co tam się dzieje i zadzwoniła po służby!

Eurowizja 2021. Występ Rafała Brzozowskiego. Jak sobie poradził?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE