Ranczo 10 sezon. Solejukowa nauczycielką filozofii w gimnazjum

2016-09-19 9:15 emagu

Kazimiera Solejuk (Katarzyna Żak) z serialu "Ranczo" w końcu odnajdzie sens życia. W 121 odcinku 10 sezonu "Rancza" gospodyni dostanie wymarzoną posadę nauczycielki w miejscowym gimnazjum. Solejukowa będzie nauczać filozofii, z której zrobiła licencjat. Solejuk (Sylwester Maciejewski) będzie załamany, ale znajomi z Wilkowyj szybko wyjaśnią mu, że zapracowana żona to dla niego same korzyści. Co wydarzy się w premierowym odcinku "Rancza"10?

"Ranczo" 10 sezon odcinek 121 (odc. 4) - niedziela, 25.09.2016, o godz. 20.25 w TVP1

W 10 sezonie "Rancza" od chwili gdy Solejukowa zrobiła licencjat z filozofii czuje jakby jej życie straciło sens. Dom świeci pustkami, bo dzieci wyjechały z Wilkowyj do szkół, a kobieta nie radzi sobie z pustką i brakiem domowych obowiązków.

Przedsiębiorcza Kazimiera nie zwlekała jednak długo i szybko znalazła sobie nowe zajęcie. Już w 119 odcinku "Rancza" gospodyni z Wilkowyj wymyśla sobie nowe zajęcie. Zaczepia Krystynę Więcławską (Dorota Chotecka), nowego wójta gminy, i zgłasza swoją kandydaturę na nauczycielkę filozofii w miejscowej szkole. Za Solejukową wstawiła się Halina Kozioł (Violetta Arlak). W końcu jej marzenie się spełni!

Przeczytaj: Ranczo 10 sezon. Wielkie zmiany w Wilkowyjach. Kusy będzie miał romans?

Już w 121 odcinku "Rancza" Solejukowa dostaje wymarzoną posadę nauczycielki filozofii w gimnazjum w Wilkowyjach. Jej mąż nie jest zachwycony karierą ukochanej, ale koledzy wskazują mu pozytywne strony tej sytuacji.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Najnowsze