Ranczo. Tak Marta Chodorowska zmieniała się przez 15 lat

2021-03-05 17:10 mga
Marta Chodorowska zmieniła się diametralnie
Autor: AKPA Aktorka "Rancza" obecnie i z 2006 roku

Serial "Ranczo" ma już 15 lat. Perypetie mieszkańców Wilkowyj doczekały się 10 sezonów (2006-2016) i były bardzo chętnie oglądane przez widzów. TVP Seriale na okrągło puszcza powtórki serialu, który dla wielu stał się już kultowy. Na przestrzeni lat wielu aktorów bardzo się zmieniło. Szczególnie to dotyczy Marty Chodorowskiej (40 l.), czyli serialowej Klaudii Kozioł, córki wójta Pawła Kozioła (Cezary Żak). Niektórych także przyszło nam pożegnać na zawsze.

Nie żyją już: Leon Niemczyk (+82 l.), który wcielał się w Jana Japycza, Tadeusz Hausek (+85 l.) - Kusiba, radny z Dopiewa, Jeff Butcher (+42 l.) - pracownik amerykańskiej ambasady Jerry Smith, Marek Frąckowiak (+67 l.) - gangster "Zdrapek", Mieczysław Morański (+60 l.) - sekretarz partii oraz przede wszystkim Paweł Królikowski (+58 l.) - Jakub "Kusy" Sokołowski, mąż Lucy Wilskiej (Ilona Ostrowska). 

Wielką metamorfozę przeszła także Violetta Arlak (53 l.), której prawdziwe nazwisko brzmi Zmarlak. Odtórczyni serialowej Haliny Kozioł, żony wójta gminy Wilkowyje, w okresie grania w "Ranczu" schudła ponad 20 kilogramów!

Niesamowita metamorfoza wójtowej z Rancza. Viola Arlak chudnie w oczach

Jej serialowa córka, w którą wciela się Marta Chodorowska, również zmieniła się diametralnie. Aktorka zaczęła prezentować się w seksownej odsłonie i zdecydowanie częściej się uśmiecha. Prywatnie jest mamą 7-letniego Władysława. Gdy spojrzymy na jej zdjęcia z początku gry w serialu "Ranczo" widać pozytywną metamorfozę. Z szarej myszki przeistoczyła się w seksbombę. Widzowie przede wszystkim zwrócili uwagę na jej wyprostowane zęby. Jest kolosalna różnica jeśli chodzi o uśmiech serialowej Klaudii Kozioł w pierwszych odcinkach produkcji, a tym z ostatnich.

Zmysłowa bielizna córki wójta z "Rancza" oszołomiła fanów! Seksowną sesję zrobiła jej znana koleżanka!

Stulecie Winnych 3 sezon: Totalna metamorfoza Weroniki Humaj! Nowa Kasia Winna to prawdziwa seksbomba! Padł ostatni klaps na planie - WIDEO
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze