Ranczo. Francesca z Rancza o swoim małżeństwie: Już nie rzucam talerzami

2015-06-24 10:00 dav

Serial "Ranczo" pozostaje jedną z najchętniej oglądanych polskich produkcji. Jak jednak informuje TVP, nowy 10 sezon będzie ostatnim. "Ranczo" pozwoliło zaistnieć wielu gwiazdom młodego pokolenia - w tym Annie Iberszer, grającej policjantkę Franceskę Andreoni. W jednym z wywiadów piękna aktorka opowiedziała o kulisach poznania męża, Tomasza Drabka.

"Ranczo" 10 sezon nowe odcinki wiosną 2016 w TVP1


- Myślę, że to była miłość od pierwszego wejrzenia. Poznaliśmy się w teatrze w Bielsku-Białej. Pewnego dnia poprosił mnie o lekcję tanga. Dziś wiem, że musiało go to sporo kosztować. Zachwycił mnie poczuciem humoru, inteligencją, olbrzymią dobrocią i spokojem. Tomasz jest moim przeciwieństwem. Przy nim już się nie miotam i nie rzucam talerzami. - opowiada Anna Iberszer w wywiadzie dla tygodnika "Rewia".

Patrz: Ranczo. Bójka aktorów Rancza! Wioletka i Stasiek prywatnie nienawidzą się. Co z 10 sezonem Rancza?

Zapytana o to, kiedy po raz ostatni tańczyła z mężem tango, wyznała, że... podczas ślubu! - Był to pierwszy taniec młodej pary. Dopiero dziś, kiedy znam dobrze mojego Tomka, widzę, jak arcytrudne było to dla niego wyzwanie. Ma świetne poczucie rytmu, bardzo dobrze się rusza, ale taniec w parze to nie jego bajka. Oświadczył mi się po półrocznej znajomości, a kiedy powiedziałam tak, nie chciałam już odwlekać momentu ślubu, obawiając się, że się rozmyślę - przyznaje dziś. Anna i Tomasz zostali małżeństwem w 2012 roku.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Najnowsze