Cezary Żak ukrywał przed wszystkimi straszną chorobę! Teraz podpięty do specjalistycznej aparatury prosi tylko o jedno [ZDJĘCIA]

2020-12-02 16:41 sylwiab
Cezary Żak, Ranczo
Autor: AKPA Cezary Żak, Ranczo

Cezary Żak (59 l.) ukrywał przed wszystkimi informacje o swojej chorobie. Teraz do sieci trafiły zdjęcia gwiazdora serialu "Ranczo", na których jest podpięty do specjalistycznej aparatury. Aktor zwrócił się z apelem do fanów i prosi ich tylko o jedną rzecz.

O tym, że Cezary Żak był chory, wiedzieli tylko najbliżsi. Córka gwiazdora "Ranczo" odbywa właśnie staż podyplomowy w szpitalu na oddziale interny i pediatrii. Na co dzień 25-letnia Zuzanna walczy na pierwszej linii frontu z pandemią koronawirusa. Znajduje jednak czas, by odwiedzać z zakupami rodziców, którym zabroniła wychodzić z domu bez potrzeby, żeby się nie narażali. Cezary Żak i jego żona Katarzyna drżeli z obawy o ukochane dziecko. Okazuje się jednak, że sami ukrywali chorobę gwiazdora "Ranczo".

NIE PRZEGAP: Lateksowe mini opina ją tak mocno, że wszystko ma na wierzchu. Maryla Rodowicz znowu szokuje fanów!

Cezary Żak ukrywał chorobę! Teraz gwiazdor serialu "Ranczo" podłączony do specjalistycznej aparatury prosi tylko o jedno!

Okazuje się, że Cezary Żak zmierzył się z chorobą, która obecnie budzi strach milionów Polaków. Gwiazdor serialu "Ranczo" ukrywał, że i on przeszedł koronawirusa! Teraz do sieci trafiło jego zdjęcie z placówki medycznej, jak podłączony do specjalistycznej aparatury oddaje swoje osocze. Zamieścił także ważny apel do fanów, w którym poprosił ich tylko o jedno. 

NIE PRZEGAP: Żadna praca nie hańbi?! Wydało się, gdzie pracuje syn Zenka Martyniuka! Upokorzony ukrywał to przed wszystkimi

- Osocze ozdrowieńca oddane. Zachęcam wszystkich Państwa, którzy przeszli COVID do tego bo potrzeba jest wielka - napisał Cezary Żak, a z dołączonych tagów dowiadujemy się, że przybywa w centrum krwiodawstwa i spełnia swój obywatelski obowiązek. 

NIE PRZEGAP: Trudno uwierzyć, że właśnie tak mieszka Agnieszka Chylińska. Wielu będzie w prawdziwym szoku [ZDJĘCIA]

Cezary Żak ukrywał przed wszystkimi straszną chorobę
Najnowsze