Robert Makłowicz zapytany o alkohol. Szczera odpowiedź na temat wódki

2021-08-04 8:52
Robert Makłowicz zapytany o alkohol. Szczera odpowiedź na temat wódki
Autor: AKPA Robert Makłowicz zapytany o alkohol. Szczera odpowiedź na temat wódki

Robert Makłowicz to mistrz kuchni, którego uwielbiają tysiące. Po odejściu z Telewizji Polskiej przeniósł się do sieci, gdzie wciąż dzieli się z fanami przepisami i relacjonuje swoje podróże. Robert Makłowicz udziela się też w mediach społecznościowych. Ostatnio zorganizował transmisję na żywo, podczas której fani mogli zadawać mu pytania. Jedno dotyczyło alkoholu oraz tego, czy Makłowiczowi kiedykolwiek urwał się film. Szczera odpowiedź.

Ostatnio Robert Makłowicz wyjechał do Chorwacji skąd postanowił odpowiedzieć na kilka pytań zaciekawionych fanów. Spędza tam błogie chwile w towarzystwie natury. Z pewnością towarzyszy mu także żona, z którą wystąpił w "Pytaniu na Śniadanie" kilka lat temu. Pani Agnieszka zdradziła wtedy, jak wygląda ich życie: Staramy się jadać obiady razem. To jest ta jedna pora, gdzie nie staramy się wydawać obiadów, jak ktoś przychodzi, a staramy się zaczekać na siebie, żeby pobyć te pół godziny razem, powiedzieć, co się wydarzyło, jak poszło, w którą stronę i co dalej - wyznała. Główne skrzypce w mediach gra jednak jej mąż. Robert Makłowicz podczas transmisji na żywo czytał zadawane przez internautów pytania i udzielał odpowiedzi "w swoim stylu". Jedno z nich dotyczyło alkoholu.

ZOBACZ: Tak Andrzej Piaseczny śpiewał w wieku 11 lat! Archiwalne nagranie

Robert Makłowicz zapytany o alkohol. Szczera odpowiedź

Makłowicz bez ogródek odpowiedział, jaki ma stosunek do wódki. Poradził też, co robić, by ten trunek smakował dużo lepiej. Ja nie wiem, co to znaczy duża ilość wódki - zaczął Makłowicz - Dzisiaj, to nie lubię wódki bardzo, no bo proszę zobaczyć, jaka jest temperatura. No jak ja bym miał teraz pić wódkę? Chyba bym zwariował. Piję wodę - uniósł szklankę. Restaurator zaznaczył jednak, że rozumie kulturę, z której się wywodzi i wie, że jest to jej ważny element:

NIE PRZEGAP: Szokujące zdjęcia Elżbiety Zapendowskiej! Jest w coraz gorszym stanie

Wódka jest ważnym elementem naszej kultury. Co jest dla mnie ważne? Aby wódka nie była zmrożona. Dlatego że jak się ją zmrozi, to w ogóle nie czuć smaku, a wódka powinna mieć również swój smak. Trzeba ją mocno schłodzić, ale nie mrozić - zwrócił uwagę Makłowicz. Przy okazji zdradził też, czy zdarzały mu się tak zwane "urwane filmy". Odpowiedź była w jego stylu, z humorem i dosadna: No rejczel - podsumował.

SPRAWDŹ: Michał Wiśniewski bez włosów! Fani rozpaczają na widok łysego lidera Ich Troje

Kuchnia sprzyjająca zdrowemu odżywianiu – warsztat ekspertki platformy Jeszcolubisz.pl | Konferencja Najważniejsze w domu – kuchnia i łazienka
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE