Robert Wabich zwycięzcą Tańca z Gwiazdami!

2016-11-04 23:07
Robert Wabich, Hanna Żudziewicz
Autor: AKPA

Robert Wabich zwycięzcą Tańca z Gwiazdami! Aktor zdobył Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych. Zwycięstwo jednak nie przyszło z łatwością. Sprawdźcie, co działo się w finałowym odcinku Tańca z Gwiazdami.

Za nami finał Tańca z Gwiazdami. Cóż to były za emocje! Olga Kalicka i Rafał Maserak oraz Robert Wabich i Hanna Żudziewicz zaprezentowali się w trzech pięknych tańcach. Zatańczyli m.in. walca wiedeńskiego, rumbę, freestyle i tango.

Oprócz finalistów w programie zobaczyliśmy również występy specjalne. Zwyciężczyni poprzedniej edycji Ania Karczmarczyk wystąpiła ze swoim tanecznym partnerem, Jackiem Jeschke. Wszystkie gwiazdy zaprezentowały się również w grupowym tańcu.

Największe emocje budziła jednak rywalizacja Olgi i Roberta. Finaliści szli równo, po pierwszej rundzie dzieliły ich tylko dwa punkty procentowe. Po drugiej był remis! Wygrać mogła jednak tylko jedna osoba.

Widzowie zdecydowali, że to Robert Wabich wygrał Taniec z Gwiazdami. Między Robertem a Olgą był niespełna 1 procent głosów różnicy! Robert Wabich otrzymał więc Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych, a Hania Żudziewicz - 50 tysięcy złotych.

- Na początku modliłem się, żeby nie odpaść w pierwszym odcinku - mówił Robert. I proszę, dotarł aż do finału i zgarnął główną nagrodę!

Dowiedz się więcej o zwycięzcy Tańca z Gwiazdami. Kim jest Robert Wabich?

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE