Rodzina w wyjątkowy sposób uczci pamięć Królikowskiego

2020-05-25 13:11 rr
Rodzina w wyjątkowy sposób uczci pamięć Królikowskiego
Autor: Akpa Rodzina w wyjątkowy sposób uczci pamięć Królikowskiego

Od śmierci Pawła Królikowskiego (†58 l.) minęły już 3 miesiące. Rodzina zmarłego aktora zamierza w wyjątkowy sposób uczcić pamięć o nim. Małgorzata Ostrowska-Królikowska wraz z synami zaangażowała się w organizację festiwalu.

Paweł Królikowski kochał Kudowę-Zdrój. To tam wybudował dom i uciekał zawsze, kiedy potrzebował chwili wytchnienia. Uwielbiał krajobraz Gór Stołowych i Czechy. Z tej sympatii kilka lat temu zrodził się pomysł polsko-czeskiego festiwalu, który łączył te dwie kultury. Aktor zdążył zorganizować cztery imprezy. W tym roku wydarzenie będzie nosiło imię Pawła Królikowskiego, a tegoroczna edycja będzie mu w całości poświęcona. Pieczę nad nim sprawować będą Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz Antoni i Jan Królikowscy.

- Chcemy kontynuować tradycję festiwalu, który był dla taty bardzo ważny. Zależy nam, aby w ramach tej imprezy zaprezentować coś, co będzie dotyczyło Pawła Królikowskiego i upamiętniało jego imię. (...) Dopinamy program, prowadzimy rozmowy z artystami. Szykujemy coś naprawdę fajnego - powiedział w rozmowie z "Fleszem" Antoni Królikowski.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Pogrzeb Pawła Królikowskiego

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze