Rogalska i Kammel dostali nowy program. Pomogą przetrwać koronawirusa

2020-03-31 16:04 dav
Tomasz Kammel i Marzena Rogalska czy odejdą z TVP?
Autor: Akpa Tomasz Kammel i Marzena Rogalska czy odejdą z TVP?

Marzena Rogalska (50 l.) i Tomasz Kammel (49 l.) - duet znany z "Pytania na śniadanie" zobaczymy wkrótce w nowym programie TVP "Rozmowy w czasach zarazy". Będzie on skupiony wokół tematów związanych z koronawirusem takimi jak samotność, utrata pracy czy rozłąka z rodziną.

Na czas kwarantanny wstrzymano produkcję wielu seriali i programów telewizyjnych. Wkrótce z anteny zniknie m.in. teleturniej "Jeden z dziesięciu". Zawieszono także prace nad nowym formatem - "Ameryka da się lubić". Telewizja Polska zdecydowała się jednak na wyprodukowanie specjalnego programu, który będzie poruszał tematy związane z koronawirusem. W "Rozmowach w czasach zarazy", Tomasz Kammel i Marzena Rogalska będą rozmawiali o ważnych tematach w czasie kwarantanny, takich jak samotność, rozłące z najbliższymi, utrata pracy. Widzowie będą mogli brać udział w programie za pomocą mediów społecznościowych.

Jak podkreśla TVP - "Rozmowy w czasach zarazy" to program, który "ma umocnić wiarę i dać nadzieję oraz wzmocnić poczucie wspólnoty i solidarności, w tych trudnych dla wszystkich czasach".

Gdzie oglądać nowy program TVP? "Rozmowy w czasach zarazy" pokazywane będą od poniedziałku do piątku po godz. 22.30 w TVP1.

Co oglądać w czasie kwarantanny? Jakie seriale zniknęły? Przewodnik "Super Expressu"

Express Biedrzyckiej - Michał Kamiński (Super Raport)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze