Roksana Węgiel u Wojewódzkiego: Grube akcje odwalałam

2019-09-11 10:42 MGa
Roksana Węgiel u Kuby Wojewódzkiego 10.09.2019 - co się działo? [ZDJĘCIA]
Autor: Wojciech Kurczewski / TVN Roksana Węgiel u Kuby Wojewódzkiego 10.09.2019 - co się działo? [ZDJĘCIA]

Roksana Węgiel (14 l.) była gościem Kuby Wojewódzkiego. Młodziutka piosenkarka w rozmowie z "Królem TVN-u" zdradziła, że była niesfornym dzieckiem. Rodzice najedli się przez nią strachu, gdy zniknęła niespodziewanie z domu.

Roksana Węgiel zyskała sławę dzięki wygraniu Eurowizji Junior w 2018 roku. Od tej pory nastolatka koncertuje po całej Polsce. Jak się okazało, "Roxi" wcale nie marzyła o karierze piosenkarki. - W dzieciństwie nie marzyłam o tym, żeby być piosenkarką, tylko tancerką, akrobatką, modelką też przez chwilę i trafiłam na judo przez przypadek. Pojechałam na obóz i tam się dowiedziałam, że lubię śpiewać. Na karaoke. I prezes klubu sportowego powiedział mi, że umiem śpiewać. Obawiali się, że rzucę judo - powiedziała Kubie Wojewódzkiemu.

Okazuje się, że Roksana Węgiel sprawiała problemy wychowawcze.

- Zawsze byłam trochę inna niż wszyscy. Mój charakter nie zawsze się wszystkim podobał. Czasem mam wrażenie, że ludzie próbują wkładać wszystkich do jednego worka. Jak byłam młodsza, to byłam bardziej pokręcona. Byłam szalona, teraz też jestem trochę. Miałam wiele głupich pomysłów. Raz uciekłam z koleżanką z domu, miałam siedem lat i planowałam wczasy. Chciałam zostać na noc poza domem. Skończyło się tak, że całe Jasło nas szukało. (...) dostałam niezły ochrzan. Grube akcje odwalałam - wyznała piosenkarka

Najnowsze