"Rolnicy. Podlasie": Ogromny hejt na Gienka i jego syna. Powinni się wstydzić?

2020-05-23 17:21 KSZ
Rolnicy. Podlasie, FOKUS TV
Autor: Facebook "Rolnicy. Podlasie", FOKUS TV

Kolejne perypetie rolników z Podlasia będą skupiać się na wizycie weterynarza. Geniek będzie musiał dojść do porozumienia z synem. Za to u Michała spore zmiany. Nowa inwestycja będzie kosztowała go sporo energii. Czy odniesie sukces? Ogromny hejt spadł na rolników. Ich gospodarstwa nie przynoszą chluby.

Program "Rolnicy. Podlasie" okazał się bezkonkurencyjny! W głosowaniu, na najlepszy program przedstawiający realia życia na wsi, zdobył zaskakujące prowadzenie. Na profilu facebookowym Super Expressu, "Rolnik szuka żony" zdobył niewiele reakcji fanów. Rolnicy z Podlasia świetnie znają się na prowadzeniu gospodarstwa, jednak zdarzają im się nieprzewidziane wpadki i sytuacje, które wymykają się spod kontroli. Tak było tydzień temu, gdy Tomek musiał zaangażować spore siły, żeby wykopać tira, który ugrzązł w błocie.  Odrobaczanie ogromnego byka również było wyzwaniem. Bogdan zdradził, jak wychowuje synów.  Dowiedzieliśmy się także, co jak koronawirus wpływa na rodzinne życie Gienka. 

Syn Gienka z "Rolnicy. Podlasie" opisuje kobietę swoich marzeń - blondynka czy brunetka?

Nowy sezon "Rolnicy. Podlasie". Premiera kolejnego odcinka w niedzielę o 20:00 w FOKUS TV

Gienek i Andrzej w planach na ten tydzień mają przygotowania do wizyty weterynarza. Za to Michał, syn Bogdana startuje z nową inwestycją. Czy budowa kurnika sprawi, że kury przyniosą mu przysłowiowe złote jajka? W tym odcinku zobaczymy prawdziwą sąsiedzką pomoc. Tymczasem na Facebooku programu pojawiają się komentarze, które sugerują, aby gospodarze wzięli się za swoje gospodarstwa i zaprowadzili w nich ład i porządek.

Rozumiem, że jest błoto, ale ten bałagan można trochę ogarnąć, gdzie rzucone, tam zostawione.  

- Przecież to wstyd na całą Europę! 

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express KLIKNIJ tutaj

Super Raport 22 V (Wójcik, Karnowski, Piechociński, Wojciechowski)

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.