Rolnik szuka żony 6 - finał. Pierwsza ciąża! Marlena ma już chłopaka, Seweryn pokazał dziewczynę

2019-12-01 22:00 MGa
Finałowy odcinek Rolnik szuka żony 6
Autor: Niemiec/AKPA Finałowy odcinek "Rolnik szuka żony 6"

"Rolnik szuka żony 6". Część z bohaterów spotkało się ze soba ponownie po dwóch miesiącach. Do programu powrócił Waldemar Kaszuba (46 l.), który nie wybrał żadnej kandydatki. Ponownie spotkali się także Adrian Berkowicz (28 l.) z Iloną (32 l.) z Wałbrzycha, Sławomir Banasiak (35 l.) z Martą Urtnowską (30 l.) z Bydgoszczy i Jakub Napierała (43 l.) z Anną Stelmaszczyk (34 l.) z Poznania. Niezwykle gorąco zapowiadała się rozmowa Seweryna Nowaka (29 l.) z Marleną Bazylczuk (22 l.).

W finale "Rolnik szuka żony 6" pojawiły się także Agata Borówko i Wioleta Boćwińska - kandydatki Adriana Berkowicza, Natalia Niemiec (25 l.) od Sławomira i Diana Stankiewicz od Seweryna. Odcinek nagrano w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą. - Poznałem parę osób, nawiązałem 2-3 relację. Zobaczymy, co z tego będzie - powiedział Waldemar do Marty Manowskiej.

Na finałowy odcinek przyjechały wszystkie trzy kandydatki Sławomira - Małgorzata, Natalia i Marta. Banasiak wyznał, że jest teraz sam. - Po prostu nie jest ideałem, miał fajne trzy dziewczyny i żadnej nie wybrał. Coś z nim jest nie tak - stwierdziła Niemiec. 

- Jego mama powiedziała, nie ważne którą, którąś musisz wybrać - powiedziała Urtnowska. Stwierdziła, że jego rodzice chcieli młodą na gospodarstwo, a nie 30-tkę z miasta. Sławomir piszę z dziewczyną, która zobaczyła go w programie.

Jakub poznał syna Ani - Jasia (12 l.). Spotkanie bardzo go zmieniło. Teraz odbiera go ze szkoły i treningów. Kuba powiedział już Ani, że ją kocha. Stelmaszczyk nie odpowiedziała tym samym. 

Manowska zapytała się Waldemara, czy nie za wysoko zawiesił poprzeczkę. Jego kryterium jest wiek partnerki. - Ja chcę być delfinem - powiedział Kaszuba. Nie chce być butelką w morzu.

Z Adrianem porozmawiały Wioletta i Agata. Na wszystko patrzyła Ilona. Rolnik nie chciał powiedzieć Manowskiej, czy coś poczuł do Agaty. - Nie chcę mieć takiego mężczyzny, który w trzy godziny zmienia zdanie o 180 stopni - powiedziała Borówko.

Adrian i Ilona mają spędzić razem święta i sylwestra. Są jednak problemy logistyczne, bo para nie ustaliła, gdzie to będzie. Berkowicz powiedział, że można już mówić o miłości.

Na koniec Seweryn Nowak. Joanna, kandydatka rolnika, jest w ciąży! Poznała Sebastiana i jest już zaręczona! Dlatego nie mogła przyjechać na finał "Rolnik szuka żony 6". Marlena Bazylczuk chce usłyszeć jako pierwsza od Seweryna słowo przepraszam. Dziewczyna płacze przed kamerami. Na wszystko patrzy Diana. 22-latka przyznała, że Seweryn kazał jej kłamać przed resztą dziewczyn. Manowska nie rozumie dlaczego para tak skoczyła sobie do gardeł. Marlena nie chce przepraszam Nowaka.  Marlena ma już chłopaka, z którym je wieczorem kolację. Do Seweryna wprowadziła się natomiast nowa dziewczyna! Seweryn dał radę, by nie faworyzować żadnej dziewczyny. Na koniec dziewczyny dostały po czerwonej róży.

Wyświetl ten post na Instagramie.
Już o 21:15 Ustawcie przypomnienia! Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)
Wyświetl ten post na Instagramie.
Plany są! Trzymajmy kciuki! Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)
Seweryn Nowak z Rolnik szuka żony 6 z nową dziewczyną
Autor: screen TVP1
Najnowsze