Rolnik szuka żony 6. Marlena PRZEKLINA i mówi o miłości. Jakub już wybrał...

2019-10-20 22:03 MGa
Rolnik szuka żony
Autor: Facebook/Rolnik szuka żony TVP Rolnik szuka żony

Adrian (28 l.), Seweryn Nowak (28 l.), Sławomir (34 l.) i Jakub (42 l.) w 6. odcinku "Rolnik szuka żony 6" wybiorą się z kandydatkami na randki. Nie zabraknie prac w gospodarstwie i tematów kulinarnych.

"Rolnik szuka żony" wraca po dwóch tygodniach przerwy spowodowanej studiem wyborczym. O Seweryna dalej walczą Marlena Bazylczuk (22 l.) , Joanna i Diana (29 l.). Adrian w domu sprawdza Agatę (31 l.), Wioletę (30 l.) i Ilonę (32 l.). U Jakuba są Anna (34 l.) i Ewa (39 l.), a w gospodarstwie Sławomira pojawiły się Natalia Niemiec (25 l.), Marta (30 l.) i Małgorzata.

Seweryn dał zadanie dziewczynom. Diana i Joanna wiedzą, że Marlena jest jego faworytką. Rolnik przyznał, że ma też dobry kontakt z Dianą. Bazulczuk słysząc to, popłakała się. Marlena powiedziała Asi, że traci tu czas.  Marlena wprost: Myślę, że to jest już taki etap miłości. Przy okazji przeklina.

U Sławomira kandydatki poznają pszczoły. Założyły specjalne stroje, ale i tak się boją. Natalii nie podoba si, że Marta dużo odzywa się do rolnika. Adrian robi kandydatkom omlety.  Agata dostaje danie na końcu. Ma wytrawnego omleta. Dziewczynom smakowało.

Seweryn na pierwszą randkę zabiera Martę. Widać, że nie podoba się to Natalii. Ewa i Ania gotują obiad Jakubowi. Robiły m.in. makaron z tuńczykiem. Kubie smakowało.  Aurę robi tylko jedna - dodał rolnik. 

Seweryn zabrał na przejażdżkę Joannę. Randka jest końcem Asi w programie. Diana ma pokój po siostrze rolnika. Dziewczyny w czasie, gdy Seweryn rozmawia z Joanną, skaczą na trampolinie. Asia opuszcza "Rolnik szuka żony".

Adrian jako pierwszą na randkę zabrał Ilonę. Wybrali się na konie. Dziewczyna uczy rolnika dosiadania i jazdy. Postępy w nauce oceniła na piątkę. Kuba ocenił Ewę jako osobę z wartościami. Ania z kolei podoba się rolnikowi z powodu kontaktu i rozmowy. Na pierwszą randkę poszedł z Ewą.

Sławomir zabrał Martę do pałacyku z pięknym parkiem. - Zakochana nie jestem, ale zainteresowana - powiedziała dziewczyna. Joanna żegna się z Dianą i Marleną. Ilona mówi Adrianowi, że powinien z nią szczerze porozmawiać. Jak tego nie uczyni, ona odejdzie z programu. Rolnik nie ma swojej faworytki. Najmniejsze szanse ma Wioletta. 

U Jakuba randka na polu wśród bel siana. - Kuba mówi Ewie, że chce kontynuować program z Anią. Ewa odpada z programu. Natalia i Małgorzata miały robić obiad dla Sławomira. Ostatecznie posiłek robi jego... mama. - Jesteś piękną kobietą - mówi rolnik Marcie. Ta się lekko peszy. Natalia dopytuje mamę rolnika, co Sławomir lubi jeść. Diana jeździła z Sewerynem traktorem.  Teraz pielą ziemniaki. 

Anna popłakała się na wieść, że jej konkurentka opuszcza "Rolnika". Na koniec Ewa zagrała na gitarze.

 

Rolnik szuka żony 6. Mycie traktora na golasa i noszenie gnoju [RELACJA]

Waldemar z "Rolnik szuka żony" ujawnia prawdę o programie. To dlatego zrezygnował!

Wyświetl ten post na Instagramie.
Swoje przemyślenia ma też Jakub Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Przez żołądek do serca. Dobre przepisy>> Sprawdź TU