Waldemar z "Rolnik szuka żony" ODCHODZI Z PROGRAMU! Rozczarowany kandydatkami [RELACJA]

2019-09-22 21:43 wp
Rolnik szuka żony, odc. 3
Autor: Facebook/Rolnik szuka żony TVP Rolnik szuka żony, odc. 3

W trzecim odcinku programu "Rolnik szuka żony" pięciu uczestników dokona bardzo ważnych wyborów. Spośród szerokiego grona kandydatek, rolnicy będą musieli zdecydować, które z nich zaproszą do domu. O wielką miłość zawalczą: Adrian (28 l.), Seweryn (28 l.), Sławomir (34 l.), Jakub (42 l.) i Waldemar (46 l.). Poniżej relacja na żywo z miłosnego show!

Przypomnijmy, że tydzień temu mężczyźni pierwszy raz mieli okazje spotkać się twarzą w twarz ze swoimi wybrankami. To one odważyły się zrobić pierwszy krok i wysłały im szczere listy. W drugim odcinku nie brakowało pierwszych romantycznych wyznań i odważnych flirtów. Po bliższym poznaniu, rolnicy będą musieli zdecydować, które z kobiet zaproszą do domów. Wybór na pewno nie będzie łatwy. Rolnicy dokładnie przemyślą, które z kandydatek zaimponowały im najbardziej. - Wyselekcjonowałem te NAJ z NAJ - zdradził swoją metodę Jakub.

ZOBACZ: "Rolnik szuka żony 6": Uczestnicy najnowszej edycji [IMIONA, WIEK, POCHODZENIE]

Kandydatki Adriana (28 l.)

Agata, Anna D., Ania, Halina, Justyna, Karolina, Marta, Wioleta

Kandydatki Jakuba (42 l.)

Anna, Ewa

Kandydatki Sławomira (34 l.)

Karolina, Katarzyna, Lucyna, Małgorzata, Marta, Natalia

Kandydatki Seweryna (28 l.)

Aleksandra, Ola, Diana, Iga, Joanna, Julia, Marlena, Marlenka

Kandydatki Waldemara (46 l.)

Aneta, Karolina, Grażyna, Małgorzata, Wioletta

Śledźcie naszą relację na żywo żeby przekonać się, które z kandydatek wrócą z rolnikami do domu.

ZOBACZ: Rolnik szuka żony 6. Listy od kandydatek: Dziewczyna w rzepaku, choroba nowotworowa, Katyń

Wyświetl ten post na Instagramie.
Już o 21:15 zaczynamy! Post udostępniony przez Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Rolnicy przed wyborem kandydatek jeszcze raz postanowili przeczytać listy. Podróż sentymentalna skłoniła Waldemara do surowych wniosków. Rolnik nie był usatysfakcjonowany nadesłanymi listami. Jednak wstępnie udało mu się wybrać dwie panie: Grażynę i Karolinę! Sytuacja eliminacji okazała się na tyle niezręczna, że Wioletta nie sądziła, że musi wrócić do domu... Stała z eliminacyjnym kwiatem słonecznika przez dłuższą chwilę przekonana o tym, że dostała się do programu. Waldemar musiał stawić czoła tej niewiedzy i odprawił Wiolettę do domu.

- Komuś powiedzieć do widzenia to zawsze są ciężkie chwile - wyznał Adrian wpatrując się w zdjęcia partnerek. Z bólem serca odprawił wiele dziewcząt z kwiatem słonecznika w dłoni. Do dalszego poznawania się zaprosił 5 kandydatek: Agatę, Annę D., Halinę, Annę.

Joanna, Aleksandra, Marlena, Marlenka i Diana mają szansę na powrót do domu z Sewerynem. Jednak której z nich uda się oczarować rolnika?

Jedynie dwie kandydatki wyeliminował Sławomir. Spośród nich, do domu na pewno wróci Lucyna.

Jakub zaprosił dwie dziewczyny, którym wizytę w domu zaproponował już w drugim odcinku. Będzie to Ewa i Anna.

Mężczyźni przygotowali dla swoich kandydatek niecodzienne zadania. Towarzyszki Adriana musiały usmażyć dla niego naleśniki. Z kolei Waldemar zabrał dziewczyny na mecz gry w lotki. Rozmowa z paniami na łonie natury nie kleiła się zbyt dobrze. Widać, że Waldemar nie jest zbyt szczęśliwy z wyboru swoich dwóch kandydatek. Czyżby chciał zrezygnować z udziału w show?

Największym zaskoczeniem było koło fortuny... Los zdecydował, że jedna z dziewczyn - Marlenka (22 l.) - musi zrobić masaż Sewerynowi! 28-latek chyba polubił tę zabawę, bo chwile później momenty odprężenia zafundowały mu... wszystkie kandydatki. Uroda i słabość rolnika do uroczej Marlenki wywołała pewne spięcia... Dziewczyny odsunęły się od Marleny, bo jak sądzi, zazdroszczą jej. Po tym wyzwaniu uczestnik pożegnał niektóre z pań. W programie zostały: Marlenka, Joanna i Diana. Nie zabrakło też konfliktów: - Większość dziewczyn się ode mnie odsunęło, no bo.. są zazdrosne, no są - wyznała szczerze Marlenka.

Adrian zdecydował się zaprosić dwie panie: Helenę, Wioletę i tajemniczą dziewczynę ze Śląska. Rozmawiał z nią on-line.

Niestety, stało się. Waldemar zrezygnował z obydwu kandydatek. Pierwszy raz w historii "Rolnik szuka żony", podziękował za udział w programie zarówno Karolinie jak i Grażynie. Młodsza kandydatka zrozumiała tę decyzję: - Dlaczego miałby siebie oszukiwać albo nas? Akceptuję jego decyzję... - wyznała Karolina. To koniec ich przygody i poszukiwania miłości. Tak mówił o swojej decyzji:

Następny odcinek "Rolnik szuka żony 6" w niedzielę 29 września o 21:15 na TVP1.