Rolnik szuka żony 6. Listy od kandydatek: Dziewczyna w rzepaku, choroba nowotworowa, Katyń

2019-09-08 22:04 MGa
Rolnik szuka żony
Autor: Materiały Prasowe

"Rolnik szuka żony" powrócił na antenę TVP1. Marta Manowska pojechała odwiedzić 5 uczestników, którzy dostali się do programu. O miłość będą walczyć Adrian, Seweryn, Sławomir, Jakub i Waldemar. Głównym rywalem "Rolnika" w ramówce będzie kontynuacja serialu "39 i pół tygodnia".

Wspomnienie ślubu Kasi i Piotra Kościeszów, którzy mają synka Aleksa. Teraz czas na 6 sezon "Rolnik szuka żony". Najwięcej listów dostał Seweryn.  Siostra Natalia i babcia Bogusława oraz kolega Wojtek trzymaja kciuki za rolnika. Jakub chciałby z partnerką na Kubę. Jan i Mateusz, Karol i ciężarna Ewelina, przyjaciele Kuby, życzą mu powodzenia. Stanisław, ojciec Adriana stwierdził, że wybranka syna nie musi być ładna. Z kolei Sławomir chce kobiety bezdzietnej. Wsparcia udzielili mu tata Henryk i mama Zdzisława. Na koniec Waldemar, który dostał najmniej listów. Brat Dariusz, życzył rolnikowi, by wybranka była dobrą matką dla jego córki. Listy napisały: Aneta, kierowca autobusu, żołnierka zawodowa i zołza Ela.

TYLKO U NAS! W tym pięknym miejscu nagrywają "Rolnik szuka żony". Co za luksusy! ZDJĘCIA

Prawdziwy, wiejski chleb? Sprawdź!

Adrian przeczytał list od Asi. Niestety za mało miała naturalności według rolnika. Blondynka  także nie. Kasia 36 lat, również na nie. 30-letnia Kamila, farmaceutka, także na nie.

Seweryn odrzuca 38-letnią brunetkę. Jest wybredny. Dziewczyna w rzepaku przysłała pocałunek, odbicie szminki. Dostał też list od 19-latki. Była także Diana. Rolnik dostał dużo listów od młodych i ładnych dziewczyn. Jedna z kobiet, Marlena przyznała, że jej mama jest chora na nowotwór. Chciałaby szybko wziąć ślub i mieć dzieci.

Renata z Podlasia, z dwójką starszych dzieci. Niestety odpada to u Jakuba. List Marzeny, która niebawem zostanie... babcią. Kobiety, które pisały do rolnika na Facebooku są u niego zdyskwalifikowane. Do Kuby napisały także Marta z Poznania i Ewa. - Leonardo Di Caprio też nie jestem stwierdził - rolnik.

Sławek czyta list od rozwódki z dwójką dzieci. - Niestety jest konflikt interesów. Niestety przez dzieci odpada. Następnie 20-letnia Lucyna, która mieszka na Islandii. 32-letnia rudowłosa Kasia.

Waldemar odrzuca Justynę i 53-latnią Ewę. rolnik dostal listy od starszych kobiet, co mu się wyraźnie nie podoba. Spodziewałem się młodszych osób - przyznał szczerze.

Marta Manowska zadzwoniła do Diany z Podlasia. Seweryn porozmawiał z kandydatką. 

Jakub jest wyraźnie wybredny. - Nie przeniosę przez próg domu weselnego, nie dam rady - przyznał widząc zdjęcie z kandydatek. Renata z Warmi, na razie na tak. Ma jeszcze dwie inne wybory.

Jedna z kandydatek Waldemara marzy o wycieczce do Katynia! Jest też 36-letnia Karolina. Także dostał odcisk ust. Marta Manowska zaproponowała by zadzwonił do blondwłosej Wioletty. Jest na tak.

Adrian dostał list od mieszkanki Wrocławia, która chce posadzić dwa drzewka czereśniowe. Rolnik w końcu jest na tak. Teraz Karolina, artystka graficzka, która przesłała mu jego karykaturę. - Zwariuje z tobą , dostanę zawału - powiedziała mu Manowska. Adrian nie chce dzwonić do kandydatek.

25-letnia Natalia napisała do Sławomira, 31-letnia Małgosia odebrała telefon od rolnika.

Za tydzień do rolników przyjadą kandydatki na spotkanie.

Rolnik szuka żony 6 - wszyscy rolnicy [WIEK, SPECJALIZACJA, SYTUACJA RODZINNA]

Adrian ma 28 lat, jest rodowitym Małopolaninem, geodetą z wykształcenia, rolnikiem i kwiaciarzem z zawodu, wyboru i powołania. Ma 175 centymetrów wzrostu, szeroki uśmiech na twarzy i wrodzony talent do tańca. W wolnych chwilach zajmuje się fotografią, jeździ na nartach i czyta gazety. Ma na koncie dwa poważne, kilkuletnie związki i kilka zauroczeń, lecz – jako romantyk – wciąż czeka na „tę jedyną” kobietę, która zdobyłaby go urodą i zatrzymała charakterem. 

Seweryn (177 cm) ma 28 lat, z zawodu i wykształcenia jest rolnikiem, a od czasu tragicznej śmierci rodziców samotnie pracuje na 70-hektarowym gospodarstwie. Przez wiele lat grał w piłkę nożną, m.in. w Sparcie Złotów, jednak w 2012 r. – po śmieci ojca – zakończył karierę. Życiowych perturbacji nie przetrwał również jego 8 letni związek.

46-letni Waldemar z Mazowsza jest nie tylko gospodarzem na własnym, 20-hektarowym gospodarstwie, ale także organistą, lokalnym agentem ubezpieczeniowym i ojcem dwójki wspaniałych dzieci. Po 15 latach małżeństwa i 6 latach samotności Waldemar gotów jest na nowy związek.

42-letni Jakub wspólnie ze swoim ojcem – burmistrzem jednego z wielkopolskich miast – kieruje pracą na wielkiego, 250-hektarowego gospodarstwa. Zamiłowanie do poznawania nowych miejsc, dzieli ze swoim bratem, który mieszka i pracuje w Australii jako organizator wycieczek do Papui Nowej Gwinei. 

Pochodzący z Kujaw, 34-letni Sławomir pomyślnie łączy pracę na roli z zawodem strażaka, posiada też uprawnienia pszczelarskie, interesuje się motoryzacją i hobbystycznie wędkuje.
Ma 188 centymetrów wzrostu, jest mężczyzną cierpliwym i spokojnym, choć czasem ulega chwili.

Manowska wygadała się o zmianach w "Rolnik szuka żony"

Najnowsze