Rolnik szuka żony 7. Brat Pawła zbliżył się do jego kandydatki! Były też wulgaryzmy! [RELACJA]

2020-11-22 22:00 mga
Maciej Kazek i Ilona z Rolnik szuka żony 7
Autor: Rolnik szuka żony TVP/Facebook

Dawid Noweta, Magdalena Bator (27 l.), Józef Bednarczyk, Paweł Bodzianny i Maciej Kazek (31 l.) dokonają ostatecznego wyboru kandydatów. Jedni będą mieli trudny orzech do zgryzienia, inni zaś już dawno wybrali, do kogo będą chcieli pojechać na rewizyty.

Jakiś czas temu Paweł Bodzianny zdecydował, że chce dalej kontynuować program z Martą Paszkin, która samotnie wychowuje 6-letnią córkę. Pozostałe kandydatki rolnika, który brał także udział w "Wyspie przetrwania"- Natalia Kowalczyk i Agnieszka Oleszczuk, przyjęły to ze spokojem. U Dawida została już tylko Martyna Cel i Magdalena Wejte. Z programu sama odeszła Agnieszka Zarzeczna. Magda do wyboru ma Pawła (30 l.) i Adam (30 l.). W gospodarstwie Maćka zostały Ilona (31 l.) i Monika (28 l.), odpadła Ewelina. Józef dalej ma do wyboru trzy kandydatki - Apolonia, Ewa (54 l.) i Grażyna (62 l.).

Na początek kolejnego odcinka "Rolnik szuka żony 7" przyjęcie u Magdy. Znajomi rolniczki przepytywali kandydatów. Chłopaki grilowali. Magda chyba nie wybierze żadnego z nich. Ma jeszcze szansę, bo dostała 400 listów. Dawid powiedział Martynie, że czekał na nią 8 lat. Dziewczyna nie chce jednak kontynuować bliższej znajomości. Apolonia (65 l.) chce opuścić dom Józka. - Nie wiem co tam jej odbiło. Niespodziewałem się takiej decyzji - powiedział do kamery rolnik.

Marta Manowska przyjechała do Pawła. Porozmawiała z Martą. Dowiedziała się, że jadą razem na wesele. Brat Bodziannego, Robert zbliżył się natomiast do Natalii! Magda po rozmowie z Dawidem się popłakała. Potem prezenterka TVP zjawiła się u Magdaleny. Adam i Paweł pokłócili się, było słychać wulgaryzmy. Manowska przyjechała do Maćka. 

Magda wyjeżdża od Dawida. Rodzice rolnika są w szoku. Chcą odwołać grilla. Podobnie chce zrobić Martyna. - Chce kochać i być kochany. Nie zakochałem się w tobie - powiedział Józef do Ewy. Uczestniczka też chce opuścić program. 

Maciek zmienił swoją faworytkę. Teraz chce lepiej poznać Ilonę. - Monika jest taka stanowcza i myślę, że potem by było takie kłótliwe wszystko - powiedział Manowskiej.  - Iskra, która się tliła, została zalana - tak o relacji z Józkiem powiedziała Grażyny. Rolnikowi się nie udało znaleźć miłości. - Ktoś kto ucieka oczami, nie jest osobą szczerą - dodała. Magda porozmawiała szczerze z Martą Manowską. - Czuję taką nieszczerość z jego strony - powiedziała Magda o Pawle. - Jestem rozczarowana tym wszystkim - zakończyła. 

Maciek ostatecznie wybrał Ilonę. Para trzymała się za rękę. - Ilonka ma potencjał na żonę - stwierdził Kazek. Martyna także opuszcza program. U Dawida, Magdy i Józka nie został nikt. Paweł i Adam wręczyli na koniec Magdzie kwiaty. Prezenty otrzymali także jej rodzice.

Rolnik szuka żony 7. Kroi się wesele! Manowskiej aż opadła szczęka [WIDEO]

Rolnik szuka żony: Mamy wyzywające zdjęcie Martyny! Kandydatka Dawida zaszalała

Rolnik szuka żony: Maciej związał się ze znaną dziennikarką? Fani nie mają wątpliwości

Rolnik szuka żony 7. Porażki miłosne i wielka nadzieja na szczęśliwy związek
Najnowsze